ATDC SERWIS

Witosa 18, Wola Duchacka, 30-612 Kraków

****** 3 (23 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Witosa 18, Wola Duchacka, 30-612, Kraków

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

Więcej

Opinie (23)

Dodaj opinię
3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 23 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymiana EGR, przeprowadzona solidnie i dość szybko. Ewentualne poprawki wykonane szybko i bez problemów.


  Seat Altea

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Rok temu dałem Panu Arturowi pozytywny komentarz, ale w tym roku zmuszony jestem dać mu negatywny.

  Przyjechałem w celu diagnozy stukania w zawieszeniu.

  Uzasadnienie:
  - brak wstępnej diagnozy i oszacowania kosztów (tłumaczenie się że: "To trudno oszacować", "Mam dużo roboty" i "Nie ma czasu")
  - umawianie się na diagnozę konkretnego dnia - zostawiasz samochód na cały dzień a pod koniec dnia słyszysz przeważnie "Nie miałem czasu"
  - umawianie się na naprawę konkretnego dnia - zostawiasz samochód na cały dzień a pod koniec dnia słyszysz przeważnie: "Nie miałem czasu"
  - Pytanie się o koszt części i naprawy jest tematem tabu
  - samochód został słabo przetestowany - byłem 3 razy - zapłaciłem 3000 zł i dalej coś stukało,
  - 4 raz byłem - Pan Artur zdiagnozował że stuka jeszcze jeden sworzeń. Umówiłem się rano na naprawę, bo podobno to szybka sprawa, pod koniec dnia samochód nie był naprawiony, Wkurzyłem się, bez słowa zabrałem auto i za parę dni umówiłem się do innego mechanika. Tam najpierw zdiagnozowano mi przyczynę (okazało się że stukają dwa sworznie),oszacowano koszt.Umówiłem się na za tydzień. Zostawiłem auto rano,popołudniu było gotowe i zapłaciłem parę złotych mniej niż zakładano. Można? Można tylko trzeba chcieć!


  Hyundai i30

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  [wymoderowano] - robiłem tam naprawe zawieszania i razem z mechanikiem ustaliliśmy cene na 400-500zł. Podczas odbioru zawyżył cenne od tej ustalonej 4 krotnie !!! i zagroził że mi auta nie wyda. [wymoderowano] Nigdy wczesniej czegoś takiego nie widziałem. Nigdy tam nie wróce.


  Skoda

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo fachowa obsługa, Pan Artur prawdziwy pasjonat motoryzacji zawsze chętnie wytłumaczy przyczynę usterki. Jestem klientem od kilku lat. Terminy są długie ale jak zauważyłem to wynika z tego, że co można naprawić to Pan Artur naprawia a nie wymienia co powoduje przedłużenie czasu naprawianego auta ale mniejsze koszty naprawy. Polecam!


  Audi A8

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  w 2014 roku u Pana Artura wymieniałem sprzęgło, które z robocizną kosztowało mnie koło 1500 zł. Nie było to tanio, ale wiem że ten Pan kitu nie wciska i nie zaleca montowania zamienników jak to niektórzy tu by chcieli. Myślę że zależy mu na jakości i na tym by auto było bezpieczne.

  Niestety wadą tego warszatu jest czas oczekiwania, wynika to z dużej ilości zleceń.


  Hyundai i30

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Odradzam wizytę u Pana Artura. Wymieniałem u niego komplet sprzęgła. Wykonałem do warsztatu 2 telefony, aby dowiedzieć sie o cenę części, ale auto nie bylo jeszcze zaczete. Pan Artur miał sie zorientowac i oddzwonic, jednak tego nie zrobił. Podjął natomiast decyzje o zakupie i zamontowaniu bardzo drogiego sprzegła, co w starym aucie mija sie z sensem. Straciłem ok 1000zł. Przy naprawach, ktore ida w tysiace konieczny jest kontakt z klientem i to klient powinien sie wyrazic z jakiej polki chce czesci. Naprawa sama w sobie wykonana poprawnie, ale jak juz tam wiecej nie pojade.


  Skoda

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Umówiłem się z tygodniowym wyprzedzeniem. Kiedy pojawiłem się w umówionym dniu powiedziano mi, że auta nie przyjmą, bo przyjechały inne.


  Volvo

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Niestety to nie koniec historii po wymianie sprzęgła. Zapłaciłem tyle pieniędzy te 2000 zł ale okazało się że nie działa mi czujnik parkowania a także światło tylne podczas cofania.
  Stwierdziłem że pojadę i oddam na gwarancję bo przecież Pan Artur jest człowiekiem który ceni swoją prace i usługi a co za tym idzie ponosi koszty wszelakich niedoróbek bądź , źle poczynionej naprawy. ( Myślałem że nie wpiął wtyczki do skrzyni biegów albo coś z kablem się stało podczas naprawy wiec , drobiazg)
  Pamiętam to była sobota godzina około 13:30-14:30.
  Zajechałem do Pana Artura niestety sam , szkoda że nie maiłem świadka. Samochód w pełni sprawny, wszystko działa poza czujnikiem parkowania i , światłem cofania.
  Pan Artur łaskawie wraz z swoim pomocnikiem przyszli zdiagnozować problem.
  Ściągnęli przepływomierz , wyjęli na zewnątrz filtr powietrza tak by można było się dostać do czujnika wpiętego do skrzyni. Zaczęli dokonywać naprawy. Zaczęli miernikiem sprawdzać czy jest obwód zamknięty itd.
  W pewnym momencie doszli do wniosku że w obwodzie nie ma prądu i bez żadnego schematu czegokolwiek wzięli sobie kabel podpięli do akumulatora i wpinali do dwóch wtyczek bo były blisko siebie i podejrzewam ze ani jeden ani drugi nie wiedział do końca co robi. Wszystko to było robione na włączonym zapłonie. Ale po "zamknięciu obwodu " przez Pana Artura nie było rezultatu stwierdził że to na pewno nie jest od naprawy sprzęgła i że jak chce to mogę zostawić to on naprawi. Podziękowałem ślicznie ale nie chciałem żeby już nić Pan Artur przy tym aucie robił . Wsiadłem do auta i chciałem odjechać i teraz zaczął się koszmar . Samochód odpalił ale działał na podwyższonych obrotach i nie reagował na pedał gazu. Pomyślałem że to zwykłe błędy i że są wynikiem działania tego Pana. Zawołam Pana Artura żeby to skasował bo przyjechałem autem sprawnym. Niestety błędów się nie dało skasować i autem ruszyć z miejsca też. Jak w dobrym filmie komediowym przyjeżdżasz z niedziałająca żarówka po naprawie nie możesz wyjechać z miejsca.
  Pan Artur zobligował się że spróbuje naprawić jeśli to jakieś zwarcie kabli bez pieniędzy.
  Oczywiście zaczął się wykręcać że on nic nie zrobił i że ja takim samochodem przyjechałem.
  Jak chodziłem do niego cierpliwie sprawdzać czy coś się udało zrobić to już tylko ze świadkami. Suma summarum auto zostało nie naprawione stało 3 tygodnie u tego Pana bo zawsze miał wymówkę i zawsze mówił że jutro się weźmie za naprawę i popatrzy. Zdiagnozował wymianę wiązki kabli 1800 zl.
  Zabrałem samochód od Pana Artura zawiałem do Elektromechanika który naprawił samochód w ciągu 1 dnia.
  Co zostało uszkodzone przez Pana Artura wyniku jego próby naprawy :
  - BSI spalone
  - Sterownik Silnika Uszkodzony
  - Wtyczka od Przepływomierza nadpalona.
  Zapłaciłem z własnej kieszeni nie poszedłem w stronę sądową bo nie mam świadków, a słowo przeciwko słowu to...., ekspertyzy sądowe ..., za duże koszty jak na samochód który swoje już wysłużył .


  PEUGEOT

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Wszystko się zaczęło w listopadzie w tamtym roku czyli 2016.
  Zawsze staram się wierzyć w ludzi i w dobre ich intencję . Wszystkie historie które słyszałem o mechanikach myślałem że są ubarwione i że tak naprawdę się nigdy nie wydarzyły do momentu gdzie sam przeżyłem to na własnej skórze a raczej kieszeni.
  Z racji faktu że potrzebowałem szybko dokonać naprawy sprzegła , mój sprawdzony mechanik miał bardzo odległy termin , natrafiłem przez przypadek na warsztat Pana Artura.
  Przez telefon ustaliliśmy cene wymiany sprzegła 1100 zł około (SACHSA) . Cena w miarę normalna. Przyprowadziłem auto w środę i Pan Artur miał się zabrać za nie od razu.
  Zadzwoniłem następnego dnia i kolejnego coś Panu wypadło a to rozprawa sądowa ( zaświeciła mi sie wtedy żarówka że może ktoś się z nim sądzi ) a to coś innego.
  Przez telefon zacząłem dopytywać ile bedzie kosztować kompletna wymiana sprzegło + koło zamachowe Pan Artur nie potrafił mi sprecyzować , mówił ze musi to sprawdzić itd itd.
  W tym czasie zorientowałem się ze wszystkimi cenami jakie są dostępne na rynku , koszt cześci, koszt usługi. W poniedziałek stwierdziłem że pójde do warsztatu zobaczyć co się dzieje z samochodem i że z racji tego że Pan Artur Mechanik nie jest w stanie mi poddać kosztów jakie mogą nastapic po rozebraniu i stwierdzeniu najgorszego , chciałem wycofać auto ale jak przyszedłem było już niestety w połowie rozebrane.
  Zaczałem dopytywać Pana Mullera co w przypadku krzywego koła zamachowego bo było odczuwalne wcześniej bicie , szarpanie , drgania .
  Pan Muller stwierdzi że zawiezie do szlifierza i że jak będzie możliwość uchwycenia tego koła to to przeszlifuje. Niestety ta operacja się nie udała.
  Pan Artur stwierdził że trzeba kupić dwu-mas z kołem zamachowym i wymiana będzie kosztować 3000 zł .
  Ścięło mnie .... jak to usłyszałem , kazałem Panu Mullerowi poszukać jedno masy z kołem zamachowym i wymienić. Chciałem mu kupić nawet części i żeby tylko zamontował bez dawania mi żadnej gwarancji wykonania ale się nie zgodził . Stwierdził że ma ze sprawdzonego zródla i że w takie rzeczy sie nie bawi. Tylko zarządał oddemnei 2000 zł , gdzie cześć kosztowała 1200 zł z Lukka zestaw sprzegło+koło zamachowe.
  Jak to ujał z czegoś musi się utrzymywać i ma wyoskie koszty prowadzenia.
  Oczywiscie ta cena 2000 zł to ponegocjacjach , kłutniach, checiach wycofania rozebranego auta z warsztatu i poskromienia przeze mnie złości żeby tylko doprawadzic sprawe do końca i rozejść sie z tym panem w pokoju.


  Peugeot 307 SW

 • j
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  W mojej Astrze rocznik 1996 zepsuła się nagrzewnica, płyn chłodniczy przeciekał do środka auta. Miałem akurat dwa tygodnie czasu, żeby zostawić spokojnie auto u mechanika, więc wydawało mi się, że jest to wystarczająca ilość czasu na wykonanie naprawy. Po tygodniu dzwonię do warsztatu zapytać jak wygląda sytuacja z moim autem - jeszcze nie zaczęli robić. Myślę sobie - ok, mam jeszcze parę dni, więc nie powinno być problemu. Dwa dni później kolejny telefon - niestety naprawa nadal nie rozpoczęta. To już była środa, a potrzebowałem mieć auto gotowe na piątek po południu. Kolejne dwa dni to już jakiś koszmar: ciągłe wydzwanianie i nudzenie o naprawę auta, wreszcie w piątek dowiaduję się, że w końcu naprawa ruszyła, ale... auto będzie do odebrania w poniedziałek! W nieprzyjemnej rozmowie wyjaśniłem, że samochód potrzebuje mieć gotowy najpóźniej na wieczór. Telefony wykonywane co godzinę przyniosły ten skutek, że do godziny 20:30 auto było już poskładane. Niestety końcówka była już robiona "na odwal się", więc np. nie podłączono całego oświetlenia w tablicy rozdzielczej... Na moje uwagi co do terminowości naprawy pan Miller raczył odpowiedzieć, że on tu robi naprawy za kilka czy kilkanaście tysięcy, więc dla niego taka naprawa za kilkaset złotych to w ogóle żaden interes, więc powinienem się cieszyć, że w ogóle mam naprawione auto (nie powiedział tak dosłownie, ale taki był sens).
  Wniosek: jeżeli nie zamierzacie zostawiać w tym warsztacie minimum kilkunastu tysięcy lepiej wybierzcie konkurencję, bo wasze auto i wy sami zostaniecie potraktowani gorzej niż ...


  Opel Astra

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat godny polecenia, serwisuję kolejne auto i za każdym razem pełen profesjonalizm. Panowie nie boją się trudnych przypadków co powoduje czasami przedłużenie terminu. Za każdym razem pan Artur wyjaśnia wykonane naprawy i przyczyny usterek. Polecam osobom, którym zależy na naprawie auta i później bezproblemowym użytkowaniu.


  Mazda, VW

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Uwaga na tego "mechanika" !!!
  Zostawiłam auto do naprawy na którą szef warsztatu p. Artur Miller przewidział od 2 do góra 3 dni. Ciężko było się dodzwonić. Gdy się wreszcie dodzwoniłam po 5 dniach i zapytałam się grzecznie co z moim autem, - usłyszałam pretensje i wyrzuty czego oczekuje po tak krótkim czasie, oraz że mechanik nie może się rozdzielić bo ma jeszcze inne auta na głowie a nie tylko moje. Doszłam do wniosku że zabiorę auto z warsztatu i pojadę gdzie indziej. Gdy przyszłam na miejsce byłam w szoku widząc że moje auto stoi na parkingu nie ruszone od 6 dni. Gdy poprosiłam o kluczyki pan Artur powiedział mi ze śmiechem na ustach że ich nie wyda bo własnie zaczynają naprawę. Dopiero wtedy wjechał do warsztatu i zaczął rozbierać auto po to abym już nie mogła wyjechać. Jedyne co mi zostało to zadzwonić na policje i tak zrobiłam. Gdy policja przyjechała na miejsce, po długiej wymianie zdań pana Artura z funkcjonariuszami auto zostało mi wydane. Absolutnie odradzam wizyty u tego "mechanika" - szef warsztatu p. Artur Miller to nieuczciwy, niesłowny pozbawiony podstawowej kultury "mechanik".


 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Unikajcie tego mechanika na kilometry mnie naprawa zawieszenia i wymiana rozrządu wyszła 2.5 tys z czego okazało się na przeglądzie ze muszę naprawiać zawieszenie bo nic nie było zrobione ani wymienione masakra !!! Teraz muszę jeszcze raz płacić za te same rzeczy. Oczywiście przedłużanie naprawy i nie odbieranie telefonu też było


  mazda

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam tego mechanika. Najgorszy z jakim miałam do tej pory do czynienia. Samochód stary I chciałam go naprawić jak najtaniej żeby tylko jeszcze chwilę pojeździł o czym poinformowałam mechanika, który brał odemnie auto. Samochód zawiozłam gdyż w czasie jazdy przerywał I zwalniał. Nie nadawał się na jazdę dalej. Mechanik przez cały tydzień nie odbierał telefonów a jak juz odbierał to nic nie wiedział ani kiedy auto będzie zrobione ani ile naprawa będzie kosztowała. Po tygodniu w końcu pojechałam I odebrałam auto. Koszt to 400zl a samochód nadal był niesprawny. Wymieniono dwie cewki I czujnik temperatury. Mechanik chciał wymieniać kolejne części, więc za auto warte 2000 zl (Renault Megane Scenic 1997rok z przebiegiem 420,000 km) mogłabym w efekcie zapłacić 1,000zł czy nawet więcej. Nie byłam informowana o niczym. Ani co się zepsuło ani jaka cena może wynieść naprawy mimo że dzwoniłam, pisałam sms...
  W efekcie auto odebrałam niesprawne za które zarządano zapłaty mimo, że nie było naprawione. Pan bardzo niemiły wręcz (wymoderowano) i kazał mi zapłacić I koniec.
  Po zawiezieniu do innego mechanika okazało się, że żadna z tych części nie powinna być wymieniana, gdyż był tylko pęknięty przewód paliwowy (cena 20zl + 10 minut pracy) I samochód jeździ bez zarzutu...


  Renault Megane Scenic

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dotychczas skorzystałem z usług dwa razy, obie oceniam bardzo dobrze.
  Za pierwszym razem miałem wymieniane świece i muszę przyznać że od tego momentu skończyły się moje problemy z odpalaniem w zimę, bo jak się okazało, nie była to tylko kwestia wymiany samych świec, ale również ich mocowania (wcześniej jedna z nich była „przyklejona”).
  Druga naprawa dotyczyła wymiany tulei w przednich dolnych wahaczach i ustawienia pełnej geometrii.
  Jeżeli chodzi o ceny to są niższe w stosunku do innych warsztatów, natomiast jakość pracy znacznie lepsza.
  Polecam


  Mercedes w 202/Disel C200/1995 rok

 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam, pierwszy raz jak przyjechałem do nich na szybką naprawę wielu usterek i "przegląd (filtry, płyny, itd)" uporali się ze wszystkim w bardzo krótkim czasie.
  Dodatkowo ponieważ pierwszy raz byłem u nich stałem nad nimi i zadawałem dużo pytań dotyczących tego co jest robione - Na wszystkie dostałem odpowiedź, a w dodatku bardzo miło i sensownie!

  Od dwóch lat przyjeżdżam do nich na naprawy za każdym razem można się umówić telefonicznie i jestem bardzo zadowolony, zarówno z obsługi jak i rzetelności.
  Zawsze można prosić o pokazanie wymienionych części i nie jest to problem!

  Ciężko mi ocenić koszty naprawy bo nie znam cen w innych warsztatach aczkolwiek wiem że bywają dużo wyższe.

  Czas naprawy - za każdym razem umawiam się na termin - pytam kiedy mogę podstawić samochód, i jaki jest realny czas naprawy wskazanych usterek - póki co jestem zadowolony.
  Natomiast zawsze mają zapchany parking wiec niestety czas się wydłuża - ale to dobrze świadczy o jakości i cenie usług.

  Adam


  Seat Cordoba

 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybka naprawa zgodna z ustalonym terminem,rzetelność,fachowość to zalety tego warsztatu gorąco polecam!!!!!!


  volvo v 70

 • l
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam, w 100 % polecam serwis ATDC. Usłyszałem o nim jakieś 2-3 lata temu i od tego momentu swoją mazdę serwisuje tylko tam. Na duży pozytyw składa się : wiedza, merytoryczne podejście do problemu, jakość wykonania usług, cena za usługi i bardzo dobry kontakt telefoniczny. Serwis ATDC poleciłem kilku znajomy, którzy także są bardzo zadowoleni z usług Pana Artura.


  Protege5

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zdecydowanie polecam,od kilku miesięcy jestem klientem tego serwisu. Coraz więcej spotyka sie pseudo mechaników ,którzy raczej "dłubią" przy aucie niż go naprawiają. Trafiłem do ATDC Serwis i naprawdę jestem pod wrażeniem kompetencji ludzi, którzy tam pracują i sprzętu jakiego używają. Wymienione zawieszenie, olej, filtry, napełniona klima. Do tego wszystkie stare części i filtry można zobaczyć lub jak ktoś chce zabrać :) Gorąco polecam


  Audi

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Do Pana Artura trafiłam z polecenia znajomego i nie zawiodłam się :) Wykonane naprawy to: ustawienie kątów i zbieżności osi przedniej, wymiana końcówki drążka, naprawa radioodbiornika. Dla mnie jako kobiety, mechanika pojazdów to czarna magia ( Pan Artur nie wykorzystał tego) :) Fachowa praca za rozsądne pieniądze.


  Zalety:
  Zaletą warsztatu są jego pracownicy i ich praca. Poza tym obok znajduje się, diagnostyka samochodowa, wulkanizator i myjnia.


  Wady:
  Nie mając GPS , podjechałam pod inny warsztat samochodowy.


  Renaul/ Clio

 • z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam
  Nie wiem czy dobrze robię ;) ale muszę wystawić w 100% pozytywną opinie.
  A nie wiem czy to dobrze :) bo jak zepsuje mi sie samochod bede musiala czekac w długiej kolejce na termin, ale cóż, pan Artur zasłużył sobie na ogromną gwiazdkę – uprzejma obsługa, dobry kontakt telefoniczny i ceny przyzwoite.


  - SZCZERZE POLECAM


  Zalety:
  - Szybkość naprawy
  - Fachowość
  - Niska cena
  - Uprzejma obsługa
  - Trafna diagnoza

  obok znajduje sie myjnia, przeglady rejestracyjne


  Wady:
  nie mam


  Mercedes A-klasa

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Duży pozytyw dla tego warsztatu. Wymiana sprzęgła - koszt niski (taniej w okolicznych serwisach nie znalazłem), bałem się trochę jakości usługi, czy przypadkiem nie będzie to zrobione tak na odwal się, żeby tylko robotę pchnąć, ale nic z tych rzeczy. Gdy zauważono dodatkowe problemy (wycieki oleju ze skrzyni), które przy okazji można usunąć dostałem telefon z pytaniem czy też to robić i z informacją o cenie. Przy okazji przeczyszczona i przesmarowana linka - sprzęgło chodzi jak nowe. Duży plus za to, że koszt jest taki jak został ustalony, mimo że coś dodatkowego wynikło. Żadnego "a, wie pan, tu musieliśmy jeszcze coś zrobić i dłużej zeszło", tak się umówiliśmy i tak jest. Mogę z czystym sumieniem polecić.


  Zalety:
  -dobra cena,
  -solidna robota,
  -niezła lokalizacja,
  -brak zawyżania cen po ich ustaleniu.


  Wady:
  -kiepskie oznakowanie, chyba dwa razy pomyliłem drzwi zanim trafiłem do właściwego miejsca,
  -czasem utrudniony kontakt telefoniczny, ale bez przesady.


 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Najczystszy i chyba najbardziej wyposażony warsztat w Krakowie panowie robią pełną obsługę klimy, zbieżności oraz mechanikę pełna profesjonalna obsługa dobry kontakt oraz lokalizacja oczywiści naprawa przebiegła szybko i sprawnie a ja nie muszę wracać do warsztatu tylko mogę się cieszyć swoją perełką.


  Zalety:
  Lokalizacja, obok myjnia i stacja diagnostyczna, geometria na miejscu, miła i konkretna obsługa, wymienione części pokazane oraz uszkodzenia i objaśnione dlaczego zostały wymienione. PEŁEN PROFESJONALIZM oby tak dalej.


  Wady:
  na początku przejazd obok konkurencji i można się zamotać ale kierując się czystością to napewno nie da się pomylić :)


Podobne warsztaty