POWRÓT

Niezależny Serwis FORD / MAZDA / VOLVO

Rejtana 6, centrum , 86-300 Grudziądz

****** 5.2 (16 opinii)

O warsztacie

Rejtana 6, centrum, 86-300, Grudziądz

Poniedziałek od 07:00 do 16:00
Wtorek od 07:00 do 16:00
Środa od 07:00 do 16:00
Czwartek od 07:00 do 16:00
Piątek od 07:00 do 16:00
Sobota od 07:00 do 13:00

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów marki FORD. Specjalizujemy się w naprawach wyłącznie tej marki. Pełen serwis klimatyzacji, sprawdzanie szczelności, ozonowanie oraz wulkanizacja - dotyczy wszystkich marek pojazdów. Zapraszamy.

 

 

 

Więcej

Opinie (16)

Dodaj opinię
5.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 16 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • X
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Otóż, wpadłem przez przypadek na ten portal, patrzę i co widzę? mondeo.com.pl wychwalane pod niebiosa. Sami sobie napisali komentarze czy zmienili podejście do klienta? Ja natomiast napiszę o moich doświadczeniach z tym serwisem. Swego czasu (około pół roku temu poszukiwałem zaworu EGR do mondka MK3. Mam mondziaka z DPF więc takowyEGR to kwoty rzędu 1800 pln. Podobną cenę podał mi ktoś z serwisu po wysłaniu przeze mnie zapytania (1850 pln uściślając). Postanowiłem, że będę szukał dalej, może coś się trafi taniej. W międzyczasie przejeżdżałem w okolicy wiec postanowiłem zajechać i zorientować się w sytuacji face to face. Po odnalezieniu "kierownika", "szefa", "majstra" a może właściciela (w postaci Pana "ładnego" z zajebistym łańcuchem na szyi), zadałem pytanie odnośnie w/w EGR, nie mówiąc mu o tym, że wcześniej zagadywałem przez mail . Pan mi na to, że to nie taka prosta sprawa. EGR mają w cenie 1950 pln. (o jaaa rzekłem) nooooooo odpowiedział Pan ładny. Ale to jest cena bez kaucji. Oznacza to po krótce że kaucja 250 pln zostanie zwrócona pod warunkiem że mój popsuty EGR da się zregenerować. Wiec było już 2200 pln. Pytam czy długo i ile będzie trwała naprawa. pan "ładny" na to: chwilkę to trwa bo nowy EGR trzeba zaprogramować no i oczywiście zamontować. Kwota 200 pln. Co daje nam 2400. Odpowiedziałem że jak "coś" to się odezwę. Załamka była nie powiem. Poszperałem jeszcze trochę w sieci i udało się znaleźć EGR sprawny za 1000pln. Chociaż to nie istotne bo na prawdę miałem szczęście gdyż EGR te "chodza" po około 1800 pln. Myślę sobie teraz jeszcze trzeba by zaprogramować. Dzwonię więc do mechaniora który zdiagnozował w moim MONDKU tą usterkę, czy zamontuje mi EGRka. Zajechałem pytam kiedy wrócić po auto a on mi na to że na poczekaniu zrobią. No to fajnie mówię. Po 20 minutach kolo oddaje mi kluczyki i życzy szerokiej drogi. Pytam ile za to bo programowanie i demontaż. A no na to że tego się nie programuje a demontaż/montaż gratis w cenie diagnozy(u niego diagnozowałem awarię). Jeśli ktoś nie ma całkowicie pojęcia o mechanice i nie jest za bardzo obcykany w internecie to takiego kogoś Pan "ładny" tak skroi, ze sucha nitka na nim nie zostanie. Dziękuję bardzo za uwagę.
  P.S. Fordzior zrobił już 10000 km i uwag brak.


  Ford MONDEO MK3

Podobne warsztaty


Marki samochodów naprawiane przez warsztat

Usługi wykonywane przez warsztat