POWRÓT

Szklorz Krzysztof Serwis Samochodowy

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (1) Negatywne (0)

 • AUTOR: DATA: 2019-01-10 11:42

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Miałem problemy z silnikiem prawie dwa lata. Dopiero po odwiedzeniu pana Szklorza okazało się, że mnie w Czechach w markowym serwisie Citroena zrobili w konia. By nie zostałem niewłaściwie zrozumiany - do tego wniosku doszedłem sam bez jakiejkolwiwek sugestii pana Szklosza. Poprostu po wymianie zaworu EGR w markowym serwisie sterowanie pompy przeszło w tryb awaryjny odrazu w serwisie, ale oni nic nie zrobili i tak mi dali z tym samochodem odjechać. I dwa lata się męczyłem nim znajomy polecił mi spróbować w Goleszowie. No i tu pyk - zmiana ustawienia i po zawodach. Silnik ponad dwa miesiące chodzi jak przysłowiowy szwajcarski zegarek.
  Ing. Andrzej Wacławik - Czechy


  Marka/model samochodu:
  Citroen Jumper III

 • AUTOR: DATA: 2015-01-15 13:47

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Neutralny

  Niestety Pan Krzysztof wykonał u mnie złożoną naprawę silnika w sumie za ponad 5 tys zł (tłumaczył że tańsza wymiana silnika nie gwarantuje jego bezawaryjności), a silnik po 9 miesiącach ponownie się zepsuł i jest do wymiany (zatarty wał korbowy - generalne zużycie i zły stan). Oczywiście Pan Krzysztof twierdzi, że jako że nie zepsuła się naprawiana część, nie ma mowy o ponoszeniu odpowiedzialności. Uważam jednak, że od specjalisty (a od kogo innego?) można oczekiwać wiarygodnej diagnostyki i realnej oceny sytuacji. Silnik z tak wieloma problemami, dużym przebiegiem, w złym stanie... powinien być wymieniony, a nie częściowo naprawiany. Niestety brak takiej informacji ze strony Pana Krzysztofa spowodował, że po raz drugi w ciągu niespełna roku wydam kilka tysięcy na silnik.


  Marka/model samochodu:
  Alfa Romeo 156

 • AUTOR: DATA: 2013-05-05 20:22

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  To jest fachowiec. Był 2008 rok- regenerował mi cały układ common rail w focusie 1.8tdci. Podchodzi do tematu z pasją- nie zapomnę jak zobaczył w moim fordzie filtr paliwa firmy, której nie uznawał- zapytał mnie- co pan zrobił temu silnikowi? wyrzucam ten filtr czy się to panu podoba czy nie:)) Potem jeszcze inne teksty przez telefon, które mie rozbawiały w pewnym sensie, ale wynikały z tego, że zajmuje się tym co go pasjonuje- to profesjonalista. Cena za naprawę mojego samochodu była najniższa ze wszystkich warsztatów, które wówczas sprawdzałem. Od tego czasu zrobiłem moim fordem 70 tys.km-wszystko gra jak należy. Jak będzie się coś działo znowu pojadę do niego pomimo że mieszkam ponad 100 km od niego- szkoda eksperymentować jeżeli zna się sprawdzonego fachowca.


  Zalety:
  Facet to znawca diesli i pasjonat


  Marka/model samochodu:
  ford focus 1.8 tdci

DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3235

WYKONYWANE USŁUGI