PREMIO RSAUTO

UL.GDAŃSKA 109A, 62-200 GNIEZNO

****** 4.5 (2 opinie)

O warsztacie

UL.GDAŃSKA 109A, 62-200, GNIEZNO

Poniedziałek od 08:00 do 19:00
Wtorek od 08:00 do 19:00
Środa od 08:00 do 19:00
Czwartek od 08:00 do 19:00
Piątek od 08:00 do 19:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Posiadamy nowoczesny w pełni wyposażony warsztat samochodowy i doświadczony zespół mechaników. Obsługujemy wszystkie marki samochodów osobowych i dostawczych a także samochody ciężarowe.

W zakres świadczonych usług wchodzi : - przeglądy techniczne - wulkanizacja: naprawy opon, sprzedaż i zmiana opon, wyważanie - mechanika pojazdowa - diagnostyka komputerowa i naprawy układów elektrycznych pojazdów - obsługa klimatyzacji: naprawa , napełnianie i odgrzybianie - naprawy blacharskie - geometria podwozia: zbieżność - spawanie aluminium - części do wszystkich marek pojazdów - auto pomoc

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
4.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat bardzo pomocny. Jadąc z drogi w obcym mieście pomogli od razu! Stanęli na wysokości zadania. Auto po kilku h było już do odbioru! Solidnie podeszli do problemu pomimo dużego natężenia ruchu. Polecam serdecznie!


 • j
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Opinia całkowicie negatywna ale nie warsztatu lecz Waszej firmy.Po złożeniu zapotrzebowania otrzymałem informację ,że zostanę powiadomiony telefonicznie o dalszych krokach.Czekałem na telefon a otrzymałem sms-a że nie możecie się skontaktować z wybranym warsztatem.Skontaktowałem się osobiście bez problemu z ty warsztatem.Wniosek....Albo nie macie umowy z tym warsztatem albo nikt nie próbował się z nimi kontaktować..........Proszę zatem o natychmiastowe wycofanie moich danych z waszego rejestru i nie życzę sobie żadnych inforacji od WAS. Jerzy -


  ford focus

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat