Hildebrand Motoryzacja

Jaworowa 4, Jasień, 80-175 Gdańsk

****** 4.4 (16 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Jaworowa 4, Jasień, 80-175, Gdańsk

Poniedziałek od 10:00 do 19:00
Wtorek od 10:00 do 19:00
Środa od 10:00 do 19:00
Czwartek od 10:00 do 19:00
Piątek od 10:00 do 19:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Zajmujemy się kompleksowym serwisem samochodów. Poza okresowymi usługami eksploatacyjnymi, przygotowujemy również auta do motorsportu.

 

Prowadzimy również serwis i sprzedaż opon w niskich cenach.

Więcej

Opinie (16)

Dodaj opinię
4.4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 16 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam. Trzeci raz miałem przyjemność korzystania z usług tego warsztatu i muszę powiedzieć, że za każdym razem byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Tomasza. Usługi za każdym razem wykonane były bez zarzutu, jasno przekazano mi informacje co dokładnie zostało zrobione i cena również niezbyt wygórowana. Tym razem musiałem wymienić tuleje wahacza, a oprócz tego wykonana została jeszcze regeneracja skorodowanego stabilizatora i elementów zwieszenia. Po usłudze jak zwykle otrzymałem zdjęcia robione w trakcie pracy (przed i po) z czym spotkałem się po raz pierwszy i co potwierdza profesjonalizm i rzetelność Pana Tomka. Jednym słowem Polecam.
  p.s. Panie Tomku, miał Pan rację - nic już nie puka w zawieszeniu ;-) Dziękuje i pozdrawiam


  subaru

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  ... sprostowanie do poprzedniego komentarza - faktycznie w cenniku dla SUV, VAN i BUS są ceny x2. Moje niedoczytanie - zwracam honor.
  Reszta komentarza bez zmian.


  Chrysler Voyager

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Byłem sprawdzić dzięki opiniom w internecie. Wydawało się, że będzie super! A tu niestety KATASTROFA PO CAŁOŚCI! Pierwsze co mnie zaniepokoiło to pytanie podczas oddawania auta: czy ustalamy cenę graniczną za usługę? Pomyślałem -za wymianę klocków przód, załatanie jednej opony i sprawdzenie endoskopem szumów z okolic alternatora - nie będzie więcej niż 200zł. Więc na to pytanie opowiedziałem - NIEEE spokojnie proszę robić. I tu otworzyła się furtka, która została wykorzystana na maksa. W skrócie - za powyższe wyszło 389zł! ŻE CO??? ILEE krzyknąłem? Za klocki, oponę i minutowe sprawdzenie charczenia łożyska w alternatorze prawie 400zł?? Pan mechanik Tomasz wskazał z uśmiechem cennik na stronie (UWAGA - wszystkie ceny NETTO, czyli trzeba doliczyć VAT - tu już widać jak serwis naciąga niedoinformowanych) i że za wymianę w SUVie (mam Chrysler Voyager - czyli Panie Tomasz VAN a nie SUV - czyli opłaty x2 całkowicie nieuzasadnione - jawne [wymoderowano]) jest liczone x2! OOOOOOOOOO - tego jeszcze nie widziałem z żadnym warsztacie a od zawsze jeżdżę dużymi autami. Ale cała akcja zaczęła się później. Poprosiłem o imienną FV - dostałem odpowiedz: coś takiego nie istnieje w naszym kraju - coż, bez komentarza, Zapłaciłem tą ogromną kwotę jak za to co było zrobione i dostałem paragon (zamiast imiennej FV, o którą prosiłem wcześniej), na którym zamiast wymiany klocków było WYMIANA TARCZ - cena 219zł. Oburzyłem się - poprosiłem o zmianę paragonu na taki, z prawdziwymi danymi. Odpowiedz Pana Toamsza: nie można zmienić danych na paragonie i koniec. Po wymianie kilu zdań, paragon został rzucony we mnie i mechanik wyszedł zabierając moje kluczyki i dowód rejestracyjny. Nie podpisałem protokołu odbioru auta bo został mi wystawiony jakiś nieprawdziwy co do wykonania paragon. To strasznie rozwścieczyło Pana Tomasza, schował dowód rejestracyjny z kluczykami i wyrzucił mnie siła (wypchnął) z serwisu i zamknął bramę od garażu (zaznaczam, że zdarzenie miało miejsce już PO opłaceniu rachunku). Jak to nazwać (nie mówię o napaści fizycznej ale o przywłaszczeniu auta)? Nie pozostało mi nic innego jak zadzwonić na Policję. Po 1.5 godziny Panowie Policjanci przyjechali - bardzo profesjonalni i mili. Podpowiedzieli, że sprawę z paragonem (w przyapdku, gdy wystawiający nie chcę zmienić danych) zgłosić należy do Urzędu Skarbowego. W końcu dostałem z powrotem MOJE kluczyki i dowód rejestracyjny. Przy czym (przy Policjantach) Pan Tomasz przestrzegł mnie wyraźnie, że jeżeli będę Go obsmarowywał w internecie to Jego kancelaria prawna się za mnie weźmie...:( No cóż Panie Tomasz - czekam. Wszystko co powyżej jest prawdą, więc naprawdę nie mam się czego bać. Udostępnię nawet swoje nagranie z napaści w garażu, paragony (do dostałem 2 rozdzielone na usługi (nie wiem czemu)) i potwierdzenie wpłaty kartą.

  Jednym zdaniem - NIE POLECAM NIKOMU!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Panie Jacku,
  Przykro mi, że zaistniała sytuacja miała miejsce. Każde doświadczenie tego typu, uczy nas jak poprawić jakość obsługi oraz komunikację z klientem.

  Odnosząc się do Pańskiego komentarza. Zarzekał się Pan, że będzie pisał złe opinie na nasz temat. Po tym jak był Pan wulgarny i awanturował się Pan oraz nie chciał opuścić warsztatu, informowałem Pana przy WEZWANYCH PRZEZ NAS policjantach, o tym że tego typu portale są to po, aby każdy klient mógł wyrazić swoją opinię. Nawet tą złą, ale prawdziwą. Przestrzegałem tylko przed pomawianiem i powiedziałem, że jak ma Pan ochotę to proszę pisać negatywne komentarze, ale prawdziwe. Niestety Pan rozminął się Pan z faktami, co ma niestety znamiona celowego działania na niekorzyść mojej firmy oraz pomawiania. Sprawa trafiła do kancelarii prawnej.

  Chrysler Voyager

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W warsztacie u pana Tomka wymieniałem klocki hamulcowe razem z tarczami oraz łączniki stabilizatorów. Przy okazji został oczyszczony i zakonserwowany uchwyt klocków hamulcowych. Usługa została wykonana zgodnie z ustaleniami przed rozpoczęciem wymiany części, zarówno pod względem czasu jak i ceny. Polecam Wszystkim zmotoryzowanym usługi proponowane przez pana Tomka.


  Dacia Sandero

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybka i sprawna naprawa hamulców a Audi A3.
  Bezproblemowa obsługa i trafna diagnoza.
  Pomimo kosztów, polecam


  Audi A3

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Z czystym sumienie mogę polecić. Naprawione z dnia na dzień. Działa super. Końcowa cena o 10 zł mniejsza niż szacowana wstępnie.


  Nissan Cube

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam, mało profesjonalna obsluga. Koszty źle komunikowane, moim zdaniem mocno zawyżone (mechanik policzył podwojnie robociznę za naprawę hamulców, bo... SUV. Mówi, że wg. cennika, ale cennika nie było dane mi zobaczyć, chociaż o to poprosiłem (już po zapłaceniu)). Myślałem, że przynajmniej jakość stoi na wysokim poziomie, ale po kilkuset kilometrach okazało się, że zacisk hamulcowy był źle (albo w ogóle nie był)) dokręcony (poluzował się na tyle, że tarł o felgę od wewnatrz).


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Drogi Panie Michale.
  Po długiej rozmowie i tłumaczeniu o tym jak wyglądała naprawa, jednak zdecydował się pan na psucie opinii przez internet, pomimo iż twierdził pan, że nie załatwia w ten sposób spraw.
  Naprawa pańskiego auta odbyła się według założeń (zakres usługi, koszty) ustalanych z panem przy zleceniu serwisowym, które pan zaakceptował oraz podpisał. Przy naprawie wyszły dodatkowe podzespoły do wymiany, więc skontaktowałem się z panem telefonicznie i chciał pan aby auto było dobrze naprawione. Po przedstawieniu kosztów powiedział pan "Robimy".
  Proszę darować sobie pomówienia o słabej jakości, ponieważ każda śruba zacisku była dokręcona kluczem dynamometrycznym i osobiście to przykręcałem (Pisząc, że w ogóle nie był, pokazuje pan jak mało wie o technicznej stronie motoryzacji. Dobrze, że nie napisał pan, że nie zamontowałem zacisku, a auto hamowało i przestało. Proszę wybaczyć ironię, ale to są bzdury.) Skoro nastąpiła wg pana usterka, dlaczego nie przyjechał pan z reklamacją? Na wykonaną usługę posiada pan paragon oraz gwarancję (bez względu na paragon).
  Cennik... Skoro już potrafił pan napisać negatywną opinię, dziwi mnie dlaczego nie poszukał pan cennika, który jest dostępny na tym portalu właśnie...
  Po zapłaceniu nie powiedział pan złego słowa. Przyjechał pan następnego dnia z pretensjami dotyczącymi kwoty usługi odnosząc się per ty, jednak dostał pan obszerne wytłumaczenie skąd wynikała cena, jak również o cenniku w internecie oraz o tym, że cena za rbh to 100zł netto. Kwestionowanie zapłaconej kwoty za usługę powołując się na argumenty typu "że inne warsztaty naprawiają taniej", nie znając zakresu pracy włożonej w pańskie auto, jest słabym punktem odniesienia. Wychodząc na przeciw pańskim roszczeniom, zapytałem również jakie są pańskie oczekiwania oraz czy życzy sobie pan zwrot części gotówki, licząc na wypracowanie kompromisu, w odpowiedzi usłyszałem "Tomek, ja już nic od ciebie nie chcę". Proszę wybaczyć, ale nie do końca wiem jak panu pomóc.
  Pozdrawiam
  Tomasz Hildebrand

  Jeep Cherokee KK

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Już druga naprawa i caly czas pozytywne zaskoczenie. Zdecydowanie polecam!


  BMW 5

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W moim aucie nalezalo wymienic,sprzeglo,kolo zamachowe.oraz naprawic i wymienic rozrusznik.Profesionalne wykonanie i mila obsluga.Szczeze polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję serdecznie za dobre słowo. Zapraszam ponownie.

  volvo s40 1.8

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W moim Fordzie Mondeo uległa awarii skrzynia biegów. Zadzwoniłem do Hildebrand Motoryzacja znalezionego w internecie i udało się załatwić transport. Przyjechała laweta i zabrała moje auto. Szybko i miło. Skrzynia została rozebrana i zweryfikowane zostały uszkodzone elementy. Dowiedziałem się o różnych wariantach cenowych naprawy i wybrałem dla mnie najlepszy. Bardzo podobało mi się profesjonalne podejście do klienta. Jakość obsługi nie odbiegała od tej w ASO. Skrzynia naprawiona w ekspresowym tempie i auto hula jak dzikie :) Polecam z czystym sumieniem.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż możemy robić to kochamy i pomagać innym :) Pozdrawiam

  Ford Mondeo

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybko, fachowo, rzetelnie. Naprawiony silnik chodzi lepeij niż nowy. Przy oddawaniu auta zostałem zapytany o górny koszt naprawy i o dziwo sporo do tego progu zostało przy rozliczeniu. Przy okazji wymienione hamulce i zlikwidowane luzy w zawieszeniu. Jestem bardzo zadowolony z naprawy i polecam ten warsztat. Na pewno tam wrócę w razie potrzeby.


  Audi RS6

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Cena wyższa od ustalonej. Prosiłem o przetoczenie tarcz, wymianę klocków i zmianę dwóch opon. Tarcze przetoczone słabo, ale może faktycznie 'były takie krzywe'. Zmiana opon policzona jak za komplet. Zwróciłem się z zapytaniem, czy mogę odstawić samochód o 8:30, dostałem informację zwrotną, że nie ma problemu. Na miejscu czekam 40 minut po czym oznajmiono mi z wielką pretensją, że 'ja prace zaczynam od 9:00'. Po odebraniu samochodu zaczęło się zjawisko 'bicia'. Na własny koszt wyważyłem cztery koła jeszcze raz. Opony nowe. Poprosiłem o termin, aby sprawdzić o co chodzi i ewentualnie poprawić źle wykonaną usługę. Odzewu brak. Sumując. Cena wyższa niż ustalona. Źle wykonana usługa. Brak kontaktu/olanie klienta. Brak jakiejkolwiek empatii, w przeciwieństwie do (chyba) ojca, który zaproponował nawet kawę gdy czekałem 40 minut. Magister Inżynier na wizytówce nie odzwierciedla usług tego mechnika, które w mojej ocenie wypadają na jedną gwiazdkę. W ramach rewanżu Pan Hildebrand postanowił ocenić moją firmę mimo, iż nie korzystał z moich usług. To świadczy o poziomie tego człowieka i jego usług.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry, w odniesieniu do Pańskiego komentarza chcielibyśmy nadmienić, iż przy otwieraniu zlecenia serwisowego został poinformowany Pan o możliwościach nieskutecznej naprawy hamulców, przy wyborze opcji przetaczania tarcz. Sugerowaliśmy nowy zestaw tarcz i klocków, z którego Pan zrezygnował. W zamian wybrał Pan najtańsze klocki hamulcowe oraz zlecił nam przetoczenie tarcz. Po wykonaniu usługi został Pan poinformowany, iż tarcze zostały przetoczone ale były mocno pokrzywione w dwóch płaszczyznach i tokarz miał problem żeby to wykonać. Ponadto, nie zlecił Pan diagnozy 'bicia' tylko przyjechał Pan z konkretnym zleceniem naprawy.
  Pracujemy od 9 (obecnie od 10) i dzwoniąc udzieliłem Panu informacji, że może Pan wcześniej przyjechać, ale zaczynamy pracę od godziny 9.
  Zmiana opon w Pańskim aucie była policzona wg. cennika.
  Poprosił Pan o termin, aby sprawdzić auto i otrzymał Pan informację, że można podjechać w dowolnym czasie w godzinach naszej pracy i sprawdzimy problem "od ręki'. Nie przyjechał Pan.
  Bardzo dobrą kawę można wypić na starówce w Gdańsku, my bardzo dobrze naprawiamy samochody. Wychodząc naprzeciw Pańskim oczekiwaniom bierzemy pod uwagę Pańskie sugestie, stąd przemyślimy poczęstunek kawą dla klientów. Reszty Pańskiego komentarza pozwolę sobie nie komentować.

  Skoda Octavia

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Mialem do naprawy mocowanie rury wydechowej, oraz jak sie okazalo wymiane dwoch uszczelek. Mimo braku czesci na miejscu cala naprawa zostala zrealizowana w około 3 h, czyli rewelacyjnie szybko.


  kia Rio

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalne podejście, szybka diagnoza oraz naprawa sprawiły, że szczerze polecam warsztat Pana Tomasza. Swoją pracą udowodnił że zasługuje na miano dobrego mechanika!


  Fiat Stilo

 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalna,uczciwa oraz miła obsługa!! Przystępne ceny ! Polecam warsztat Pana Tomasza. Na pewno tam wrócę.


  Volkswagen Golf V Plus

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Gorąco polecam!!! W 100% profesjonalny i fachowy warsztat. Wykryte usterki usunięto błyskawicznie i solidnie ...a był to już 4 warsztat do którego udałam się zgłaszając problem z turbiną i hamulcami. Jak wiadomo ciężko dziś o dobrego i rzetelnego fachowca, a takim na pewno jest Pan Tomasz. Pozdrawiam i zapewne niebawem znów odwiedzę to miejsce :-) jeśli nie z usterką to zmienić oponki na letnie.


  Ford

Nasze porady (22)

Citroen c4 1.6 16v 2006r
Witam. Następujący problem podczas włączenia klimatyzacji występuje dźwięk syczenia taki jak kończy się klimatyzacja tyle ze praktycznie bez przerwy syczy , klimatyzacje nabijała około 2 miesiące temu .. dodatkowo po takim czasie w momencie włączenia odczuwalne są drgania kierownicy oraz w aucie ... co może być przyczyna ?;((
Suzuki swift 2007
Coś się zepsuło w skrzyni biegów i rzęzi podczas jazdy, na każdym z biegów trochę głośniej lub ciszej. Czy warto to naprawiac czy lepiej kupić nowa skrzynie? Widziałam tez skrzynie regenerowane na jednym z popularnych portali aukcyjnych, czy jest sens rozważać taki zakup, czy skrzynia regenerowana może się szybko zepsuc? Gdzie można kupić nowa skrzynie biegów- czy dostanę ja w sklepie z częściami czy tylko w AUtoryzowanym serwisie? Co moze się stać jak zepsuje się całkowicie? Czy może spowodować inne awarie i jak auto może się zachować podczas jazdy. Nie wiem jak rozwiązać ten problem. W moim warsztacie nie naprawiaja skrzyń, a nie chciałabym zrobić sobie i komuś krzywdy?
ford c max titanium 1.6 tdci 2008
Komunikat bład silnika, nie ma żadnych błędów, co może być przyczyną ?
Witam. Czy wymiana kół ma wpływ na zbieżność? Za tydzień będę zakładał inne felgi z oponami i nie wiem czy mam się wstrzymać ze zbieżnością bo znosi mnie na prawo jak jest ślisko przy przyspieszaniu i hamowaniu. Pozdrawiam Michal

Podobne warsztaty

 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Astika Car Service - Gdańsk

  Warsztat Godny Zaufania

  Łódzka 3,  Ujeścisko-Łostowice,  Gdańsk

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Czekamy na Twój kontakt W naszych serwisach podstawowym aspektem działalności jest długofalowa współpraca - nasi Klienci wiedzą, że mechanik naprawiając auto, szuka wszelkich usterek, nie skupia się tylko na danym zdaniu. Rzetelność i szybkość...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Partsclub.pl SERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  Rzemieślnicza 7 ,  Kowale - Bąkowo,  Gdańsk

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Jesteśmy wszechstronnym serwisem, który zajmuje się zarówno naprawami mechanicznymi jak i elektroniki. Dysponujemy również urządzeniami do kompleksowego serwisu klimatyzacji oraz do wykonywania usług wulkanizacyjnych. Zajmujemy się też naprawami...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  SKA-TECH

  Warsztat Godny Zaufania

  Dragana 13E,  Chełm,  Gdańsk

  ******   5.1  (27 opinii)

  Świadczymy usługi z zakresu: -instalacje gazowe dla silników Diesla!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -instalacje gazowe LPG dla silników benzynowych -instalacje gazowe LPG dla silników z bezpośrednim wtryskiem (FSI, TSI, TFSI, GDI) -diagnostyka komputerowa...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Auto Akces Serwis

  Grunwaldzka 223,  Wrzeszcz,  Gdańsk

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 sobota 9:00-14:00  

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

  WARSZTAT Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ. PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA TO NASZA WIZYTÓWKA !   Czynne od Pon do Pt. W godz. 08:00 - 17:00      

 • To warsztat samochodowy na Osowej. Z łatwym dojazdem. 200m od obwodnicy. Specjalizujemy się na mechanice pojazdowej i układach kierowniczych. Olbrzmie doświadczenie powyżej 10 lat. serwis i regeneracja układów kierowniczych cały...

  Zarezerwuj wizytę
 • RAF-CAR

  Mostowa 14,  Śródmieście ,  Gdańsk

  ******   6  (1 opinia)

      Serwis pogwarancyjny samochodów osobowych wszystkich marek, diagnostyka komputerowa,serwis i naprawa klimatyzacji, wulkanizacja, konserwacja podwozi,rozrządy zawieszenia, hamulce,sprzęgła, głowice, układy wydechowe przystępne ceny...

  Zarezerwuj wizytę
 • ARAUTO

  RADUŃSKA 54A,  ORUNIA,  GDAŃSK

  ******   5  (30+ opinii)

  Nasza praca wyróżnia nas spośród innych serwisów samochodowych ponieważ u nas na pierwszym miejscu jest jakość idąca w parze z precyzją wykonania. Samochody od dzieciństwa po dziś dzień są naszą pasją dzięki czemu możesz być pewny że o Twój...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

  JEDYNY AUTORYZOWANY SERWIS SUBARU NA POMORZU AUTORYZOWANY SERWIS MAZDY AUTORYZOWANY SERWIS SSANGYONG     Dlaczego warto serwisować samochód w ASO Zdanowicz? Ponieważ troszczymy się nie tylko o Twój samochód, ale także o Ciebie –...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

  Specjalizujemy się w profesjonalnych naprawach blacharsko-lakierniczych. Naprawy bezgtówkowe dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Naprawy z zakresu mechaniki. Pełna obsługa klimatyzacji. Wulkanizacja. Gwarancją naszego sukcesu jest...

  Zarezerwuj wizytę