Pobierz darmową aplikację mobilną

POWRÓT

Polecane w których umówisz się w tej chwili online

M-Auto
******
opinie: 83

Strzelców Bytomskich 36
Bytom

Mechanika i Elektromechanika Tadeusz...
******
opinie: 67

Wrocławska 26
Centrum, Bytom

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (30) Neutralne (1) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2017-09-16 16:03
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Świeciły się kontrolki ABS i ESP. Mechanicy szybko zdiagnozowali i wymienili czujnik ABS w kole. Wszystko bardzo sprawnie i w dobrych kosztach.


  Marka/model samochodu:
  Volkswagen Golf

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2017-08-10 23:32
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Wszystko bardzo sprawnie, tanio i szybko. Polecam za uczciwość i profesjonalne podejście do klienta.


  Marka/model samochodu:
  VW Caddy

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2017-07-02 11:23
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Pierwsze wrazenie ok,i to tyle z poytywow.Reszta to kompletne dno i porazka.Drogo i nie sumiennie.Zostawiłem auto na wymiane przednich tarcz hamulcowych i klockow(moj materiał).Wymiana trwała 5 godzin.....nie sprawdzono tłoczkow ktore nadawały sie do wymiany....nie zadzwonili i nie zapytali czy wymienic...stwierdzili ze przyjechalem na wymiane tarcz i klockow wiec nie musza informowac i pytac czy trzeba to wymienic.Skutek byl taki ze po przejechaniu dwoch km spaliłem prawie klocki i tarcze.(lewa str 70stCprawa 170sC).Reklamacji nie chciał uznac i stwierdził ze ja ponosze wine bo byl moj materiał .....smieszne....po wielkiej awanturze zgodził sie przyjac reklamacje...kupil tłoczek na jedna strone,wymienił,i musiałem znowu poniesc koszty naprawy gdzie mozna to było zrobic dzien wczesniej za jednym razem.wymieniono tylko jeden tłoczek....zapłaciłem i wyjechałem czy szybciej od tego mechanika(mistrza bo tak sie mianuje na fakturach)i kupilem drugi tloczek i wymienie go sam.Nie polecam .Na prawde prosze o wielka ostroznosc i zastanowienie sie zanim Panstwo odwiedza ten warsztat.Ten warsztat jak nazwa wskazuje tkwi w PRL-u.Audi.Na potwierdzenie tego chciałem dodac ze "głowny"mechanik sugerował mi ze mogłem tarcze dac do przetoczenia.


  Marka/model samochodu:
  Audi

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Pod koniec maja po kilkukrotnej rozmowie tel. z Panem Rafał F. rozmówca przedstawił się, że dzwoni z zagranicy, umówił do serwisu samochód na (piątek) 2 czerwca br. na godz. 8.00 samochód Audi A6 (tzw. full wypas)/ 2002r./ 2496cm3/114KW/Diesel/ na usługę: wym. tarcz i klocków ham. przód(materiał klienta) oraz wym. płynu hamulcowego oraz przegląd klimatyzacji wraz z ozonowaniem bez wym. filtra kabiny. A samochód zakupił nie dawno, pomimo że stary ale bardzo wygodny aby nim dojeżdżać do pracy. W umówionym dniu po kilku telefonach właściciel wraz z żoną ( młode małżeństwo pracujące w Holandii- tak mi powiedzieli) dojechało do serwisu o godz. 11.30- wtedy otwarto im zlecenie usługi naprawy. Tak duże spóźnienie tłumaczono problemami na trasie oraz konieczną umówioną wizytą młodej kobiety u lekarza. A planowany przyjazd z Holandii do Bytomia-Szombierki maja tylko na 1 dzien. Pomimo tak dużego opóźnienia chcąc pomóc podjęliśmy się usługi, którą zakończyliśmy po 4 godz. pracy 2 osób tj. o godz. 16.00(do tej godz. pracują mechanicy tj. serwis) . Przed wydaniem samochodu pracownik odbył jazdę próbną wraz z kontrolnym hamowaniem i nie było żadnych zastrzeżeń ani uwag. Przed zamknięciem Biura o godz. 17.00 Klient odebrał samochód.
  Wycena usługi:
  1.wym. tarcz ham. przód + klocki ham.= 144,00zł
  2.wym. płynu hamulcowego z odpowietrzeniem= 81,00zł.
  3.przegląd klimatyzacji+ ozonowanie= 90,00zł.
  4.materiał: 240 gram czynnika klimatyzacji+ 2 płyny ham. DOT4 BOSCH HP ABS/ESP = 68,00zł.
  Całkowity koszt usługi to 383,00zł.
  W uwagach : brak korków zabezpieczających zaworki ukł. klimatyzacji-2 szt.
  Następnego dnia rano (sobota) o godz. 8.00 bardzo wzburzone małżeństwo (szczególnie kobieta) przyjechali ponownie samochodem z powodu blokowania się koła prawy przód. Uważali, że usługę wykonano źle i w ramach reklamacji musimy im wszystko naprawić bo oni więcej nic nie zapłacą. Jeśli tego nie zrobimy to wynajmą sobie samochód za który serwis będzie musiał zapłacić. Oczywiście obrażaniu serwisu i mechanika nie było końca. itd. Aby udowodnić, że nie popełniliśmy błędu a mogło sie nałożyć tzw. złośliwość rzeczy martwych pomimo wolnej soboty specjalnie przyjechał mechanik który zdjął koło i okazało się, że jest uszkodzony tłoczek hamulcowy w zacisku prawego koła. W 15-letnim samochodzie i przebiegu (tylko 203.166km tj. ok. 13.500km/rocznie- trudno w to uwierzyć) tłoczek ham. uległ korozji. Ponieważ zaczął pracować w nowym otoczeniu tj. grubszych klockach ham. i grubszych tarczach więc gumki uszczelniające nie działały już prawidłowo. W takim przypadku tłoczek sie blokował , blokując również koło. Klient pomimo tego uważał, że to mogliśmy od razy sprawdzić i nie przyjmował do wiadomości, że wym. tarcz i klocków to nie jest kompleksowa naprawa z przeglądem hamulców. Tym bardziej , że przed wykonaniem wszystkich napraw dokładnie ustalaliśmy cenę co do złotówki. Nawet zrezygnował z diagnostyki KTS560-bo za drogo.
  Najszybciej jak było to możliwe przywieźliśmy niezbędne części i wymieniliśmy tłoczek i gumki , naprawiając kompleksowo ham. koła prawy przód. Kilkukrotne jazdy próbne , kolejne odpowietrzanie i na końcu wydruk ze ścieżki diagnostycznej Cartec udokumentował prawidłowe działanie hamulca. Za te usługę klient zapłacił = wym. tłoczka ham.(50,00zł)+kontrola ham. na ścieżce diagnostycznej Cartec(36,00zł.)+części(64,00zł.) = razem 150,00zł.
  Życząc szerokiej drogi podaliśmy sobie ręce.
  Po 1 miesiącu otrzymujemy opinię niesprawiedliwą, szczególnie jak młody człowiek pamiętający czasy PRL z piaskownicy lub z opowiadań dodaje sobie powagi porównując nasz serwis z sieci Bosch'a do tamtego okresu. Sami państwo oceńcie, czy to jest drogo i nie sumiennie.
  PS.
  Jeśli chodzi o tarcze ham. to nie jest błędem wykonanie przetoczenia tarcz jeśli są na tyle grube, wtedy można tylko wym. klocki ham. a hamulec będzie działał poprawnie.


 • AUTOR: DATA: 2017-06-10 23:35
  75.00% (3/4) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawiałem u Państwa swój samochód, ale już nie będę po tym jak potraktowali Państwo moją żonę, którą poprosiłem aby podjechała swoim samochodem do Państwa w celu wymiany kostki do żarówki H7. Niestety nie miałem czasu na zakup kostki i naprawę, a Państwo za tą prostą czynność zażyczyli sobie za usługę 80 zł+ cenę kostki ok 5 zł. Kiedy żona zadzwoniła do mnie od Państwa poprosiłem ją o zakup tylko kostki bo stwierdziłem ,że kostkę za te pieniądze wymienię sam. Państwo dodatkowo obciążyli żonę za diagnozę 20 zł , mimo, że powiedziała ,że przyjechała wymienić kostkę do żarówki H7 . Fakt,że musicie Państwo dokonać oględzin nie powinien być podstawą do obciążania klienta który wie jaką usługę należy wykonać. Nasza drobna strata , ale z tego co widzę, to z tą jakością obsługi , którą się szczycicie chyba nie jest tak jak być powinno . Łyżkę też zamieniacie powoli na chochlę.


  Marka/model samochodu:
  Fiat

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Próbowaliśmy znaleźć od początku tego roku wśród zleceń i faktur zlecenie na 20zł. za diagnozę wym. kostki żar. H7, którą to zazwyczaj wykonujemy do 36zł.-robocizna. Ale nie znaleziono, więc uprzejmie proszę o tel. z podaniem nr. Fry(paragonu) który na pewno Pan otrzymał, w celu umożliwienia rzetelnej odpowiedzi. Internet pozwala ciągle na pisanie dowolnych opinii bez konsekwencji. W niektórych samochodach taką usługę wykonuje się ponad 1 godz. bo trzeba wykonać np. d/m. akumulatora lub d/m reflektora czy też poluzowanie zderzaka. Skąd więc te 80zł. po diagnozie skoro uważa Pan, że to takie proste nawet dla Pana. Domyślając się, że z usług naszego serwisu korzystał już Pan wielokrotnie to wtedy był Pan raczej zadowolony uwzględniając oczywiście Pańskie wysokie wymagania dot. wyceny usługi. Ponieważ nie mamy możliwości odniesienia się dokładnie do tego co Pan opisał z powodów jak w/w. więc pozostaje nam tylko żałować, że tak wymagający klient jak Pan nie pomoże nam w ciągłym utrzymaniu wysokiego standardu obsługi.

 • AUTOR: DATA: 2017-02-24 15:20
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Rzetelna wycena, naprawa. Wymienialem rozrząd w Fordzie. Jestem zadowolony póki co. Czysto po naprawie, żadnych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze będę korzystał z serwisu, bo parę rzeczy eksploatacyjnych jest do wymiany. Polecam.


  Marka/model samochodu:
  Ford Focus

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-08-09 13:23
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  ZAUFANA OPINIA

  Pozytywny

  Naprawa wykonana dobrze, kontakt telefoniczny po wykonaniu wyceny. Naprawa rozrusznika (wymiana szczotek, bendixa i przesmarowanie) wraz z demontażem i montażem wyniosła 270 złoty, co uważam za cenę średniego pułapu. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to zbyt krótkie godziny pracy serwisu, bo jedynie do 16. Poza tym polecam warsztat !!


  Marka/model samochodu:
  vw polo classic

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-04-08 09:43
  100.00% (3/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  ZAUFANA OPINIA

  Neutralny

  Postaram się być jak najbardziej sprawiedliwy. Generalnie wszystko bardzo szybko. Zgłosiłem kilka usterek część do zrobienia część do sprawdzenia. Jeśli chodzi o jakość usługi - to na prawdę jest zawsze wszystko dobrze zrobione. Jednak coś co spowodowało, że już nie wrócę do tego mechanika jest przede wszystkim cena. Jak widzę, że za naprawę dmuchawy płacę 200 zł, gdzie do wymiany bezpiecznik i przekaźnik to chyba przesada. Nie rozumiem też dlaczego, policzono 17,99 zł za uzupełnienie powietrza w kołach. Gdzie dzień wcześniej powietrze w kołach było uzupełniane, więc płacę prawie 20 zł za to, że ktoś użył kompresora. Chociaż nie zrobiono wszystkiego to i tak wydałem 480 zł. Trudno, przepłaciłem. To dało się jeszcze przeżyć, ale jeśli ktoś mi proponuję jako klientowi wyłącznie tarcze + klocki za ok.1200 zł to co najmniej przesada. Generalnie nie każdego klienta stać na tak drogi materiał. Powinno się przedstawić kilka rozwiązań - to duże ułatwienie dla klientów o różnym stopniu zamożności. Szczególnie, że hurtownia która jest niedaleko od warsztatu proponuje klocki i tarcze za 500 zł.


  Marka/model samochodu:
  Nissan Almera Tino 2002

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Każdy ma prawo do swojego zdania, ale trudno zgodzić się z opinią tak subiektywną pretendującą jako najbardziej sprawiedliwej.
  Nie zgadzamy się z Pańskim stwierdzeniem wynikającym z całkowitej nieznajomości specyfiki naprawy elektrycznej: "Jak widzę, że za naprawę dmuchawy płacę 200 zł, gdzie do wymiany bezpiecznik i przekaźnik to chyba przesada." A fakty są następujące: aby usunąć usterkę należało zrobić: weryfikacja+lokalizacja+naprawa zasilania dmuchawy+wymiana przekaźnika+wymiana bezpiecznika= 197,99zł. Czy to jest wygórowana kwota za usługę?
  Za uzupełnienie powietrza w kołach 4szt. i sprawdzenie ściągania w czasie jazdy próbnej=17,99zł. Czy to jest wygórowana kwota za usunięcie tej usterki. A Pan kwituje to słowami: "Nie rozumiem też dlaczego, policzono 17,99 zł za uzupełnienie powietrza w kołach. Gdzie dzień wcześniej powietrze w kołach było uzupełniane, więc płacę prawie 20 zł za to, że ktoś użył kompresora."
  Zaproponowano Panu kwotę za tarcze i klocki firmy Bosch za ponad 1100zł. dlatego, że były dostępne natychmiast w hurtowni. Inne tańsze do tego samochodu były dostępne za 2 dni. Zaproponowaliśmy również możliwość wykonania usługi z Pańskiego materiału. Z naszych doświadczeń stosowanie najtańszych materiałów wiąże się z częstymi reklamacjami i krótką satysfakcją klienta.
  Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis zgodny z opisem na fakturze.
  Czy to jest wygórowana kwota za usługę?

  Właściciel samochodu Nissan Almera Tino 2002r./1796cm3/84KW (samochód świeżo kupiony-używany) skorzystał w dniu 6.04.2016r. z usługi naprawy w naszym serwisie w zakresie (wg. Zlecenia):
  1. świeci lampka cheeck silnika
  2. nie działa nawiew wewnętrzny powietrza
  3. nieszczelny układ paliwowy-w czasie tankowania
  4. słabe hamulce-sprawdz. hamulców przód + tył
  5. ściąga w prawo w czasie jazdy

  Wykonaliśmy naprawę (wg opisów na fakturze, ceny brutto):
  ROBOCIZNA:
  do zlecenia ad2.:
  1. weryfikacja+lokalizacja+naprawa zasilania dmuchawy+wymiana przekaźnika+wymiana bezpiecznika = 197,99zł.
  2. wymiana filtra kabiny = 17,99zł.

  do zlecenia ad3.
  3. sprawdzenie wlewu paliwa- do wymiany =17,99zł.

  do zlecenia ad5.
  4. uzupełnienie powietrza w kołach 4szt.,sprawdz. ściągania w czasie jazdy próbnej=17,99zł.

  do zlecenia ad1.
  5. diagnostyka KTS540-błąd wypadania zapłonu(sporadycznie)-na różnych cylindrach =95,01zł.

  do zlecenia ad4.
  6. weryfikacja+sprawdzenie hamulców =45,01zł.

  Całość robocizny: 391,98zł. brutto
  MATERIAŁY:
  przekażnik-40,00zł.+bezpiecznik 30A-2,00zł.+filtr klimatyzacji Nissan Bosch-50,00zł.
  Całość materiały: 92,00zł.
  Całość usługi: 391,98+92,00=483,98zł. brutto
  W uwagach na fakturze dodano: do wymiany wlew paliwa (brak produkcji -nie ma u dealerów)

 • AUTOR: DATA: 2016-03-30 09:26
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Jestem z naprawy rozrusznika i wymiany sprzęgła bardzo zadowolony
  Wszystko znów działa jak należy, a ja cieszę się, że znalazłem warsztat samochodowy, który spełnia moje oczekiwania i oferuje dość dobre ceny za usługi.
  Można im zaufać.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-03-04 17:06
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Trzy ostatnie naprawy dotyczyły:

  1- czyszczenie wtryskiwaczy- sprawnie wykonane. Otrzymałem instrukcję jak przeciwdziałać nawrotom problemów, jak dbać o czystość układu paliwowego. Doradzono mi podniesienie temperatury przełączania się na paliwo gazowe i wszystko działa prawidłowo.

  2- wymiana rozrządu - sprawnie wykonane, nie mam żadnych problemów.

  3- kontrola hamulców i przewodów hamulcowych - usługa skończyła się na czyszczeniu hamulców. Klocki hamulcowe nie wymagały wymiany, choć z tą świadomością przyjechałem do serwisu. Serwis dokonał naprawy nie narażając mnie na wyższe koszty.

  Przed dokonaniem napraw, serwis kontaktował się każdorazowo ze mną, informując o usterkach, potrzebnych naprawach i koszcie naprawy.
  Nie zdarzyło mi się, żebym kiedykolwiek miał źle wykonaną naprawę.
  Dzięki :-)

  Żałuję, że przez lata nie korzystałem z tego serwisu, bo zaoszczędziłbym sporo nerwów.


  Marka/model samochodu:
  Daewoo Lanos

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-03-04 10:59
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Bardzo miła obsługa. Co prawda nie często korzystam z usług tego serwisu samochodowego, ponieważ mam dość sprawne i bezawaryjne auto, ale kiedy naprawdę potrzebuję pomocy, to są w stanie mi jej udzielić za naprawę niewielkie pieniądze.
  Cenię profesjonalizm i wysoką jakość, a to dla mnie najważniejsze. Polecam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-02-23 08:34
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  W Auto Crew serwuję kilka samochodów, przeniosłam się z innego ZAUFANEGO warsztatu, ponieważ szukałam czegoś bliżej i nie żałuje. Miła obsługa, fachowość i rzetelność oraz krótki czas naprawy i to wszystko za przystępną cenę. Szczerze polecam


  Marka/model samochodu:
  Toyota, Opel, WV, Audi

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-02-17 07:03
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Znam i polecam! W Polmozbycie nigdy nie zostawiają mnie samego z problemem.
  Można im zaufać i powierzyć swój samochód.

  Ostatnio wymienili klocki hamulcowe, olej wraz z wszystkimi filtrami i dodatkowo sprawdzili kwestię szarpania przy dodawaniu gazu.
  Jestem zadowolony z dotychczasowych usług i polecam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-01-30 13:15
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Musiałem wymienić rozrusznik "na wczoraj" i okazało się, że mogę liczyć na ten warsztat. Zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie i przy okazji dowiedziałem się od elektryka ciekawych rzeczy o swoim aucie. Z czystym sumieniem mogę polecić.


  Marka/model samochodu:
  Volkswagen Passat 1.9 TDI

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-01-19 03:35
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Bardzo się cieszę, że moje auto trafiło w wasze ręce. Kto by pomyślał, że za rozrząd i wymianę oleju wraz z filtrami zapłacę tak niewiele.
  Muszę przyznać, że obsługa w waszym warsztacie zrobiła na mnie duże wrażenie.
  Nie spodziewałem się, że będę tak zadowolony . Jednak prawdę jest to, co mówią o was na mieście. Polecam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2016-01-06 21:47
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  W moim samochodzie przymarzła rura wydechowa. Panowie szybko, sprawnie i tanio odblokowali układ wydechowy. Kontakt rzetelny i miła obsługa - polecam korzystanie z usług tego warsztatu.


  Marka/model samochodu:
  Renault Laguna 1.8 16v

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2015-12-16 19:03
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Znam i szczerze polecam wszystkim, którzy poszukują warsztatu samochodowego na poziomie.
  Tutaj można załatwić wszystko praktycznie od ręki i to w dobrej cenie.
  Kompleksowo!


  Marka/model samochodu:
  audi 4

 • AUTOR: DATA: 2015-11-20 08:25
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Korzystam i z usług i ze sklepu. Oba te miejsca zasługują na najwyższą ocenę.
  Obsługa jest miła i konkretna, panowie elokwentni, potrafią fachowo doradzić.
  Samochód naprawiam raczej rzadko, bo jakieś proste usterki niweluję sam, ale kiedy potrzebuję już naprawdę pilnie pomocy fachowców, to zgłaszam się do nich.
  Doceniam krótki czas oczekiwania na naprawę i rzetelność.


  Marka/model samochodu:
  vw

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2015-10-24 08:25
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Gdyby nie ten serwis, to niestety musiałbym dalej szukać kolejnych przyczyn i wydawać kolejne pieniądze na naprawy.
  A tak..
  sprawna, trafna diagnostyka, problem znaleziony i przeprowadzenie potrzebnej naprawy.
  Efektem - sprawny samochód bez falujących obrotów.
  Dzięki.


  Marka/model samochodu:
  mazda 6

 • AUTOR: DATA: 2015-10-02 12:14
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  W czasie podróży z przyczepą spalił się nam jakiś moduł. Przyczepa nie miała świateł. W Polmozbycie przyjęli nas niezwłocznie. A na miejscu się okazało, że elektryk nie tylko jest dobrym fachowcem ale też i pasjonatem swojego zawodu. Awarię usunęli bezproblemowo, do dziś nie ma żadnych kłopotów , podpowiedzieli parę rozwiązań na przyszłość. W czasie naprawy zaopiekowali się zdenerwowaną rodziną. Dziękujemy . I polecamy


  Marka/model samochodu:
  volvo XC90

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • AUTOR: DATA: 2015-09-17 07:26
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Nie dziwi mnie ilość tylu pozytywnych komentarzy. Ja jako stały klient nie raz przekonałem się o ich doświadczeniu i doskonałych umiejętnościach manualnych.
  Cieszę się niezmiernie, że mam przy sobie warsztat samochodowy, który nigdy mnie nie zawiedzie.
  Dzięki za ostatnią pomoc odnoście zacisków hamulcowych.


  Marka/model samochodu:
  seat

 • AUTOR: DATA: 2015-06-20 09:19
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Naprawę hamulców oceniam jak najbardziej na plus. Wspaniały serwis. Do tego wiem, że naprawa zostanie wykonana skrupulatnie. Szczerze rekomenduję. Dawno nie miałem do czynienia z tak fajną firmą.


 • AUTOR: DATA: 2015-05-29 10:31
  0.00% (0/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Panowie mechanicy idealnie zdiagnozowali problem polegający na tzw. 'skrzypieniu gdzieś w tylnej części samochodu' w bardzo krótkim czasie i przy niskiej cenie jak za ten problem. Dodatkowo obalili wcześniej postawiona diagnozę przez uprawnionego diagnostę na okręgowej stacji obsługi że to mocowanie amortyzatora. Usterka była zupełnie błaha i bardzo trudna do ustalenia jednak sobie poradzili wzorowo.


  Marka/model samochodu:
  CHEVROLET AVEO

 • AUTOR: DATA: 2015-05-12 04:53
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Regularnie serwisuje tutaj mój samochód i bardzo sobie chwalę to miejsce. Wiem, że tutaj mam do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Ostatnio wymieniałem tutaj klocki i wszystko przebiegło szybko i sprawnie.


 • AUTOR: DATA: 2015-04-29 05:43
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Zgadzam się z opiniami innych serwis w pełni profesjonalny. W szczególności mogę zarkekomendować doskonałą diagnostykę. Jestem bardzo zadowolony że przyjechałem właśnie tutaj. Doskonały kontakt i świetni fachowcy.


 • AUTOR: DATA: 2015-04-17 10:56
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Muszę przyznać, że naprawa w tym serwisie spełniła wszystkie moje oczekiwania. Blacharstwo naprawdę rewelacyjne. Nie mam uwag co do kompetentnej obsługi. Po wgnieceniu na drzwiach pasażera nie ma już śladu.


  Marka/model samochodu:
  opel

 • AUTOR: DATA: 2015-04-17 08:57
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Naprawdę dobry warsztat - jestem zadowolony z ich usług.
  Już w trakcie umawiania wizyty robią dobry wywiad, w celu zamówienia części - mają więc co trzeba w momencie oddania pojazdu na serwis. Mi osobiście nie zdarzyło się, żeby samochód nie był zrobiony na czas.
  Sprawdzają co naprawdę jest do zrobienia, nie czuję żebym zlecał im coś niepotrzebnie/na wyrost i nie nakłaniają na wymianę czegoś, żeby podnieść koszt.
  Ceny naprawdę przystępne, a obsługa wg mnie wzorowa.
  Podoba mi się też, że pamiętają o kliencie i wysyłają np. sms-a z przypomnieniem, że zbliża się okres serwisu olejowego - wbrew pozorom w dzisiejszym zabieganiu naprawdę cenna rzecz.


  Marka/model samochodu:
  Skoda

 • AUTOR: DATA: 2015-03-18 16:36
  50.00% (1/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  W tym serwisie jest bardzo dobra elektromechanika. Jestem tu stałym klientem i na bieżąco naprawiam moje firmowe samochody. Ten serwis cechuje naprawdę pełen profesjonalizm i poważne podchodzenie nawet do drobnych napraw.


 • AUTOR: DATA: 2015-02-26 17:18
  0.00% (0/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Usługa związana z naprawą pompy paliwa wykonana szybko, rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Ponadto plusem mechaników i serwisu jest ucziwość! Jest to mój sprawdzony i bardzo dobry serwis w którym na pewno wykonam następną naprawę.
  Polecam!


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra G 1,6 8V 62KW

 • AUTOR: DATA: 2015-02-17 16:25
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Pracuje tutaj bardzo dobry elektryk samochodowy - Pan Marek Roczniak, któremu bardzo dziękuję za pomoc w samochodzie, za naprawdę układu elektronicznego.
  Wszystko już działa, i wycieraczki , i radio, i lusterka elektryczne.
  Jestem zadowolony, że właśnie tutaj zwróciłem się z problemem - w sumie sprawa została załatwiona od ręki i to za niewielkie pieniądze.
  Obsługa miła, konkretna i fachowa. Potrafią pomóc nowemu klientowi.


  Marka/model samochodu:
  daewoo

 • AUTOR: DATA: 2015-01-30 09:42
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Polmozyt Bytom, to jedyne miejsce w Bytomiu, które spełnia moje oczekiwania pod dwoma względami : ceną i jakością. Panowie są solidni w usługach, nigdy nie popełniają poważnych błędów, wszelkie postępy napraw są konsultowane ze mną.Potrafią poinformować o etapach napraw i przekazać potrzebne informacje.
  Wszelkie części samochodowe załatwiają na własną rękę - w sumie ja nie mam żadnych powodów do obaw i zawsze mogę na nich liczyć.
  Mają indywidualne podejście do klienta, a elastyczność cenowa sprawia, że korzystanie z usług motoryzacyjnych tego warsztatu jest dla mnie czystą przyjemnością.
  Jestem zadowolony z dotychczasowych napraw.
  Dziękuję


  Marka/model samochodu:
  ford

 • AUTOR: DATA: 2015-01-25 20:35
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  ZAUFANA OPINIA

  Pozytywny

  szybko sprawnie i co najważniejsze dokładnie wykonana praca przy moim samochodzie.


  Marka/model samochodu:
  ford fokus 1999

 • AUTOR: DATA: 2014-12-09 11:49
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Jestem bardzo zadowolony z usług wykonanych przez Serwis Polmozbyt Bytom.
  W serwisie pracują wykwalifikowani i sympatyczni panowie, którzy zawsze służą dobrą radą i chętnie rozmawiają z klientem.
  Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pana Sebastiana B., który już nie raz zaoferował mi najbardziej atrakcyjne rozwiązanie względem naprawy samochodu.


  Dużym atutem serwisu wg mnie jest wysoki poziom świadczonych usług.
  Panowie mają indywidualne podejście do klienta, potrafią przed naprawą wycenić usługę, ale co najważniejsze - wiedzą czym jest terminowość i potrafią dotrzymać terminu.


  Obsługa pierwsza klasa. Zawsze mogę liczyć na profesjonalizm w tej kwestii. Otrzymuję za każdym razem rachunek, na którym mogę dowiedzieć się za co tak naprawdę płacę.
  Panowie dbają, o to by klient był zadowolony i wrócił ponownie.


  Mnie osobiście całkowicie przekonali.
  Ostatnio perfekcyjnie wykonali naprawę blacharsko-lakierniczą. Trzeba przyznać, że panowie mają doświadczenie w tej kwestii.
  Drzwi od strony kierowcy zostały skorygowane zgodnie z moimi oczekiwaniami.
  Pierwszy raz czekałem na taką naprawę tak krótki okres czasu - bo tylko trzy dni.
  W innych serwisach oferowali dość długie terminy napraw - nawet do dwóch tygodni( z poprzednim samochodem).
  Pozytywnie zaskakuje mnie u nich cena, która wbrew pozorom nie jest tak wysoka.


  Ostatecznie - nie mam żadnych zastrzeżeń. Serwis świadczy usługi w miłej atmosferze i jest nowocześnie udoskonalony, dlatego nie dziwię się, że tak błyskawicznie radzą sobie odnośnie sporych napraw.
  Pozdrawiam i życzę całej brygadzie sukcesów!


 • AUTOR: DATA: 2012-08-19 11:16
  100.00% (5/5) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Jeśli chodzi o naprawy powypadkowe to tylko warsztat Polmozbyt Bytom od lat jestem ich klientem, mogę szczerze polecić, najbardziej ludzka i fachowa obsługa z jaką dotąd się spotkałem w tej branży i mają spore doświadczenie w naprawie samochodów zniszczonych w wypadkach.


  Zalety:
  Mila i fachowa obsługa, przystępna cena,
  dobrze doradzili.


DODAJ OPINIĘ

- możliwość płaności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 13:00
AutoCrew Polmozbyt Bytom

Serwis AutoCrew Polmozbyt Bytom-autoryzowany warsztat samochodowy AutoCrew marka grupy Bosch z dużym doświadczeniem w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i ciężarowych do 3.5T różnych marek w pełnym zakresie: mechanika, elektromechanika, elektryka, elektronika, geometria, diagnostyka, blacharstwo i lakiernictwo, serwis opon i klimatyzacji, montaż i serwis instalacji gazowych LPG, pomoc drogowa, części i akcesoria samochodowe. Nasz warsztat samochodowy obsługuje klientów indywidualnych oraz flotowych.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Usługa Cena od Cena do
diagnostyka komputerowa silnika

70.00 95.00
inne (roboczogodzina)

90.00 100.00
klimatyzacja - napełnianie

90.00 -
klimatyzacja - odgrzybianie

0.00 -
klimatyzacja - odgrzybianie ozonem

40.00 -
lakierowanie błotnika

250.00 -
lakierowanie drzwi

250.00 -
lakierowanie klapy bagażnika

300.00 -
lakierowanie maski

300.00 -
montaż Instalacji LPG wtrysk sekwencyjny (cena zawiera materiał)

2500.00 2900.00
przegląd samochodu przed zakupem

50.00 100.00
wymiana amortyzatora

110.00 150.00
wymiana bębnów hamulcowych

50.00 80.00
wymiana filtra kabinowego

18.00 36.00
wymiana filtra paliwa

25.00 40.00
wymiana filtra powietrza

20.00 25.00
wymiana klocków hamulcowych

75.00 85.00
wymiana oleju skrzynia biegów automatyczna

90.00 100.00
wymiana oleju skrzynia biegów manualna

40.00 55.00
wymiana oleju w silniku

40.00 55.00
wymiana opon - alufelgi

20.00 -
wymiana opon - felgi stalowe

15.00 -
wymiana przewodu hamulcowego

45.00 55.00
wymiana rozrządu silnik benzynowy 16 zaworowy

175.00 400.00
wymiana rozrządu silnik benzynowy 8 zaworowy

0.00 -
wymiana rozrządu silnik diesel

220.00 450.00
wymiana sprzęgła

290.00 450.00
wymiana szczęk hamulcowych

90.00 110.00
wymiana szyby bocznej

80.00 160.00
wymiana szyby przedniej

0.00 -
wymiana szyby tylnej

0.00 -
wymiana tarcz hamulcowych

99.00 150.00
wymiana tłumika

50.00 60.00
wymiana tulei wahacza przód /tył

90.00 150.00
wymiana uszczelki pod głowicą silnik benzynowy

240.00 490.00
wymiana uszczelki pod głowicą silnik diesel

360.00 580.00

Stali i wierni klienci otrzymują rabaty do 10% a firmy z obsługą floty samochodów do 15%.


Chcę otrzymywać informacje o promocjach specjalnych w tym warsztacie:


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY


Kup taniej

Nawigacja GPS
VORDON 7 HD Europa

CENA OD : 278.75 zł

Alkomat
AlcoFind PRO-X-5

CENA OD : 349.00 zł


Podobne warsztaty

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. M-Auto

  Bytom   »   Strzelców Bytomskich 36

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. Mechanika i Elektromechanika Tadeusz Gorczyński

  Bytom   »   Wrocławska 26   »   Centrum

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela SPECJALISTYCZNY SERWIS SAMOCHODOWY

  Bytom   »   Bernardyńska 1   »   Centrum

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. Auto Serwis Elektro-mechanika

  Bytom   »   Kochanowskiego 25

  OPINIE: 30+ ******

 • OPINIE: 21 ******

 • Twój Serwis

  Bytom   »   Zabrzańska 100

  OPINIE: 15 ******

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela DAVANTI RADOSŁAW MAZUR

  BYTOM   »   GOMBROWICZA 95   »   STOLARZOWICE

 • AUTO SERWIS ORIWOL

  Bytom   »   Dywizji Kościuszkowskiej 3

  OPINIE: 10 ******

 • AUTO SERWIS VIPOL

  Bytom   »   Energetyki 20a   »   Miechowice

  OPINIE: 12 ******


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 14410

Szukasz pracy w warsztacie? Aplikuj w 60 sekund
WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.

Pobierz