Auto Bosch Serwis Polmozbyt Bytom Bosch Car Service Warsztat należy do programu Kierowcy Polecają.

Adolfa Piątka 9a, Szombierki, 41-907 Bytom

****** 5.6 (34 opinie)

DODAJ OPINIĘ

Auto Bosch Serwis Polmozbyt Bytom Bosch Car Service

O warsztacie

Adolfa Piątka 9a, Szombierki, 41-907, Bytom

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 13:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Auto Bosch Serwis Polmozbyt Bytom - autoryzowany warsztat samochodowy w sieci BOSCH CAR SERVICE powstały w 1990r. z dużym doświadczeniem w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i dostawczych do 3.5T różnych marek w pełnym zakresie: mechanika, elektromechanika, elektryka, elektronika, geometria, diagnostyka komputerowa, blacharstwo i lakiernictwo, serwis opon i klimatyzacji, montaż i serwis instalacji gazowych, doposażenie samochodu, pomoc drogowa, części i akcesoria samochodowe. Nasz serwis obsługuje klientów indywidualnych oraz flotowych.

Więcej

Opinie (34)

Dodaj opinię
5.6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 34 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Będąc po raz pierwszy w serwisie przy ustawieniu zbieżności nie miałem żadnych zastrzeżeń ustawili dobrze a samochód jechał równo. Minął niecały rok i musiałem wymienić kilka elementów zawieszenia z przodu a co za tym idzie znowu ustawienie zbieżności mnie czekało. Podjechałem zostawiłem auto zadzwonili później że gotowe do odbioru pierwsze co podszedłem do auta zobaczyć jak ustawione są końcówki drążka kierowniczego jedna oraz druga była mocno odchylona a to skutkuje szybszym zużyciem się elementu gdy podszedłem do obsługi mówiąc ze oś główki końcówki drążka, po zamocowaniu, musi być jak najbardziej zbliżona do pozycji prostopadłej w stosunku do płaszczyzny miejsca zamocowania w kolumnie auta Pan nie wiedział o co chodzi. Pokazałem palcem i poleciał po fachowców mówiąc co źle zrobili a teksty tupu "znawca" proszę zachować dla siebie podeszli wszyscy jeden odparł tak ma być trzeci mocowania kulowe jest ok. W końcu próbowali siłą mięśni wyprostować końcówkę co się nie udało zabrali samochód i po chwili ustawili tak jak powinno być. Ale zaraz zaraz przecież obrócili trochę drążkiem i co zbieżność się nie zmieniła przypadkiem ? Ręce mi opadły przecież nie będę uczył fachowców którzy byli tak zapracowani że czekali na klienta opierając się o słupki, nie można było trochę poświecić czasu żeby klient był zadowolony tym razem nie popisali się fachowcy i auto ściąga tym razem w drugą stronę. I tak na przyszłość auto z tyłu się dociąża przy zbieżności to dla waszej wiedzy żeby ktoś inny gdy wyjedzie z warsztatu był zadowolony. Drugą rzeczą którą chce poruszyć to wymiana tłumika tu póki co brak zastrzeżeń. Ale za co te 160 zł ? za koncek rury i 2 spawy gdy wymieniali mi cały układ wydechowy zapłaciłem mniej i na flasze jeszcze bym miał. Rozumiem brak klientów ale tych co przyjadą trzeba próbować zatrzymać a nie ogołocić z portfela następnym razem moje 4 kółka już tam nie przyjadą!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  W dniu 12.10.2018r. wykonaliśmy zgodnie ze zleceniem naprawę w samochodzie Opel Astra ( ponad 20-letni) zbieżność przód i naprawę nieszczelnego, pospawanego i bardzo skorodowanego układu wydechowego. Aby to zrobić należało m. in. zdemontować i wyciąć skorodowaną-dziurawą część układu, wspawać długą nową rurę ( nie kąsek) i ponownie zamontować, na to została wystawiona faktura z dokładnych wyszczególnieniem kosztów materiałów i robocizny. Właściciel odebrał samochód tego samego dnia tj. w piątek tuż przed zamknięciem serwisu, gdzie mechanicy po zrobionych porządkach przygotowywali się do wyjścia. Właściciel był niezadowolony z kwoty zapłaty za wykonaną usługę co jest zrozumiałe uwzględniając wartość samochodu. Potem zwrócił słuszną uwagę, że przegub kulowy końcówki drążka kierowniczego wg. niego lepiej gdy będzie ustawiony w pionie, bo to może wydłużyć jego trwałość eksploatacyjną. To zostało zaraz poprawione a ponieważ zbieżność była ustawiona w środkowych wartościach parametrów, więc po korekcie minimalnie prostującej przegub kulowy, zbieżność dalej jest w normie. Jeszcze tego samego dnia otrzymaliśmy emocjonalny i negatywny komentarz. Następnego dnia ( w sobotę) zadzwoniliśmy do klienta kilkukrotnie ze znanego mu numeru firmowego, ale nie podjął rozmowy. Więc o godz. 11.55 został wysłany sms zapraszający na ew. korektę zbieżności w razie wątpliwości. Ponieważ minął ponad rok od tej usługi na którą nie było żadnych uwag, więc można uznać, że pozostał ew. tylko emocjonalny uraz.

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem zadowolony z usługi wymiany czujnika ABS. Miła, profesjonalna obsługa, bardzo ciepłe podejście do klienta.
  Pracownicy są sympatyczni, potrafią konkretnie powiedzieć co się z autem dzieje i rozwiązać każdy problem.


  Peugeot 206cc

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem zadowolony z usługi ( wymiana uszczelniacz półosi ) szybko i starannie. Obsługa jak ASO naprawdę Polecam Jutro jadę z drugim samochodem


  Vw Polo 9N

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Świeciły się kontrolki ABS i ESP. Mechanicy szybko zdiagnozowali i wymienili czujnik ABS w kole. Wszystko bardzo sprawnie i w dobrych kosztach.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  Volkswagen Golf

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wszystko bardzo sprawnie, tanio i szybko. Polecam za uczciwość i profesjonalne podejście do klienta.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  VW Caddy

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Rzetelna wycena, naprawa. Wymienialem rozrząd w Fordzie. Jestem zadowolony póki co. Czysto po naprawie, żadnych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze będę korzystał z serwisu, bo parę rzeczy eksploatacyjnych jest do wymiany. Polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  Ford Focus

 • s
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Naprawa wykonana dobrze, kontakt telefoniczny po wykonaniu wyceny. Naprawa rozrusznika (wymiana szczotek, bendixa i przesmarowanie) wraz z demontażem i montażem wyniosła 270 złoty, co uważam za cenę średniego pułapu. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to zbyt krótkie godziny pracy serwisu, bo jedynie do 16. Poza tym polecam warsztat !!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  vw polo classic

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Neutralny

  Postaram się być jak najbardziej sprawiedliwy. Generalnie wszystko bardzo szybko. Zgłosiłem kilka usterek część do zrobienia część do sprawdzenia. Jeśli chodzi o jakość usługi - to na prawdę jest zawsze wszystko dobrze zrobione. Jednak coś co spowodowało, że już nie wrócę do tego mechanika jest przede wszystkim cena. Jak widzę, że za naprawę dmuchawy płacę 200 zł, gdzie do wymiany bezpiecznik i przekaźnik to chyba przesada. Nie rozumiem też dlaczego, policzono 17,99 zł za uzupełnienie powietrza w kołach. Gdzie dzień wcześniej powietrze w kołach było uzupełniane, więc płacę prawie 20 zł za to, że ktoś użył kompresora. Chociaż nie zrobiono wszystkiego to i tak wydałem 480 zł. Trudno, przepłaciłem. To dało się jeszcze przeżyć, ale jeśli ktoś mi proponuję jako klientowi wyłącznie tarcze + klocki za ok.1200 zł to co najmniej przesada. Generalnie nie każdego klienta stać na tak drogi materiał. Powinno się przedstawić kilka rozwiązań - to duże ułatwienie dla klientów o różnym stopniu zamożności. Szczególnie, że hurtownia która jest niedaleko od warsztatu proponuje klocki i tarcze za 500 zł.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Każdy ma prawo do swojego zdania, ale trudno zgodzić się z opinią tak subiektywną pretendującą jako najbardziej sprawiedliwej.
  Nie zgadzamy się z Pańskim stwierdzeniem wynikającym z całkowitej nieznajomości specyfiki naprawy elektrycznej: "Jak widzę, że za naprawę dmuchawy płacę 200 zł, gdzie do wymiany bezpiecznik i przekaźnik to chyba przesada." A fakty są następujące: aby usunąć usterkę należało zrobić: weryfikacja+lokalizacja+naprawa zasilania dmuchawy+wymiana przekaźnika+wymiana bezpiecznika= 197,99zł. Czy to jest wygórowana kwota za usługę?
  Za uzupełnienie powietrza w kołach 4szt. i sprawdzenie ściągania w czasie jazdy próbnej=17,99zł. Czy to jest wygórowana kwota za usunięcie tej usterki. A Pan kwituje to słowami: "Nie rozumiem też dlaczego, policzono 17,99 zł za uzupełnienie powietrza w kołach. Gdzie dzień wcześniej powietrze w kołach było uzupełniane, więc płacę prawie 20 zł za to, że ktoś użył kompresora."
  Zaproponowano Panu kwotę za tarcze i klocki firmy Bosch za ponad 1100zł. dlatego, że były dostępne natychmiast w hurtowni. Inne tańsze do tego samochodu były dostępne za 2 dni. Zaproponowaliśmy również możliwość wykonania usługi z Pańskiego materiału. Z naszych doświadczeń stosowanie najtańszych materiałów wiąże się z częstymi reklamacjami i krótką satysfakcją klienta.
  Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis zgodny z opisem na fakturze.
  Czy to jest wygórowana kwota za usługę?

  Właściciel samochodu Nissan Almera Tino 2002r./1796cm3/84KW (samochód świeżo kupiony-używany) skorzystał w dniu 6.04.2016r. z usługi naprawy w naszym serwisie w zakresie (wg. Zlecenia):
  1. świeci lampka cheeck silnika
  2. nie działa nawiew wewnętrzny powietrza
  3. nieszczelny układ paliwowy-w czasie tankowania
  4. słabe hamulce-sprawdz. hamulców przód + tył
  5. ściąga w prawo w czasie jazdy

  Wykonaliśmy naprawę (wg opisów na fakturze, ceny brutto):
  ROBOCIZNA:
  do zlecenia ad2.:
  1. weryfikacja+lokalizacja+naprawa zasilania dmuchawy+wymiana przekaźnika+wymiana bezpiecznika = 197,99zł.
  2. wymiana filtra kabiny = 17,99zł.

  do zlecenia ad3.
  3. sprawdzenie wlewu paliwa- do wymiany =17,99zł.

  do zlecenia ad5.
  4. uzupełnienie powietrza w kołach 4szt.,sprawdz. ściągania w czasie jazdy próbnej=17,99zł.

  do zlecenia ad1.
  5. diagnostyka KTS540-błąd wypadania zapłonu(sporadycznie)-na różnych cylindrach =95,01zł.

  do zlecenia ad4.
  6. weryfikacja+sprawdzenie hamulców =45,01zł.

  Całość robocizny: 391,98zł. brutto
  MATERIAŁY:
  przekażnik-40,00zł.+bezpiecznik 30A-2,00zł.+filtr klimatyzacji Nissan Bosch-50,00zł.
  Całość materiały: 92,00zł.
  Całość usługi: 391,98+92,00=483,98zł. brutto
  W uwagach na fakturze dodano: do wymiany wlew paliwa (brak produkcji -nie ma u dealerów)

  Nissan Almera Tino 2002

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem z naprawy rozrusznika i wymiany sprzęgła bardzo zadowolony
  Wszystko znów działa jak należy, a ja cieszę się, że znalazłem warsztat samochodowy, który spełnia moje oczekiwania i oferuje dość dobre ceny za usługi.
  Można im zaufać.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Trzy ostatnie naprawy dotyczyły:

  1- czyszczenie wtryskiwaczy- sprawnie wykonane. Otrzymałem instrukcję jak przeciwdziałać nawrotom problemów, jak dbać o czystość układu paliwowego. Doradzono mi podniesienie temperatury przełączania się na paliwo gazowe i wszystko działa prawidłowo.

  2- wymiana rozrządu - sprawnie wykonane, nie mam żadnych problemów.

  3- kontrola hamulców i przewodów hamulcowych - usługa skończyła się na czyszczeniu hamulców. Klocki hamulcowe nie wymagały wymiany, choć z tą świadomością przyjechałem do serwisu. Serwis dokonał naprawy nie narażając mnie na wyższe koszty.

  Przed dokonaniem napraw, serwis kontaktował się każdorazowo ze mną, informując o usterkach, potrzebnych naprawach i koszcie naprawy.
  Nie zdarzyło mi się, żebym kiedykolwiek miał źle wykonaną naprawę.
  Dzięki :-)

  Żałuję, że przez lata nie korzystałem z tego serwisu, bo zaoszczędziłbym sporo nerwów.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  Daewoo Lanos

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo miła obsługa. Co prawda nie często korzystam z usług tego serwisu samochodowego, ponieważ mam dość sprawne i bezawaryjne auto, ale kiedy naprawdę potrzebuję pomocy, to są w stanie mi jej udzielić za naprawę niewielkie pieniądze.
  Cenię profesjonalizm i wysoką jakość, a to dla mnie najważniejsze. Polecam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W Auto Crew serwuję kilka samochodów, przeniosłam się z innego ZAUFANEGO warsztatu, ponieważ szukałam czegoś bliżej i nie żałuje. Miła obsługa, fachowość i rzetelność oraz krótki czas naprawy i to wszystko za przystępną cenę. Szczerze polecam


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  Toyota, Opel, WV, Audi

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Znam i polecam! W Polmozbycie nigdy nie zostawiają mnie samego z problemem.
  Można im zaufać i powierzyć swój samochód.

  Ostatnio wymienili klocki hamulcowe, olej wraz z wszystkimi filtrami i dodatkowo sprawdzili kwestię szarpania przy dodawaniu gazu.
  Jestem zadowolony z dotychczasowych usług i polecam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Musiałem wymienić rozrusznik "na wczoraj" i okazało się, że mogę liczyć na ten warsztat. Zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie i przy okazji dowiedziałem się od elektryka ciekawych rzeczy o swoim aucie. Z czystym sumieniem mogę polecić.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  Volkswagen Passat 1.9 TDI

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo się cieszę, że moje auto trafiło w wasze ręce. Kto by pomyślał, że za rozrząd i wymianę oleju wraz z filtrami zapłacę tak niewiele.
  Muszę przyznać, że obsługa w waszym warsztacie zrobiła na mnie duże wrażenie.
  Nie spodziewałem się, że będę tak zadowolony . Jednak prawdę jest to, co mówią o was na mieście. Polecam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W moim samochodzie przymarzła rura wydechowa. Panowie szybko, sprawnie i tanio odblokowali układ wydechowy. Kontakt rzetelny i miła obsługa - polecam korzystanie z usług tego warsztatu.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  Renault Laguna 1.8 16v

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Znam i szczerze polecam wszystkim, którzy poszukują warsztatu samochodowego na poziomie.
  Tutaj można załatwić wszystko praktycznie od ręki i to w dobrej cenie.
  Kompleksowo!


  audi 4

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Korzystam i z usług i ze sklepu. Oba te miejsca zasługują na najwyższą ocenę.
  Obsługa jest miła i konkretna, panowie elokwentni, potrafią fachowo doradzić.
  Samochód naprawiam raczej rzadko, bo jakieś proste usterki niweluję sam, ale kiedy potrzebuję już naprawdę pilnie pomocy fachowców, to zgłaszam się do nich.
  Doceniam krótki czas oczekiwania na naprawę i rzetelność.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  vw

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Gdyby nie ten serwis, to niestety musiałbym dalej szukać kolejnych przyczyn i wydawać kolejne pieniądze na naprawy.
  A tak..
  sprawna, trafna diagnostyka, problem znaleziony i przeprowadzenie potrzebnej naprawy.
  Efektem - sprawny samochód bez falujących obrotów.
  Dzięki.


  mazda 6

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W czasie podróży z przyczepą spalił się nam jakiś moduł. Przyczepa nie miała świateł. W Polmozbycie przyjęli nas niezwłocznie. A na miejscu się okazało, że elektryk nie tylko jest dobrym fachowcem ale też i pasjonatem swojego zawodu. Awarię usunęli bezproblemowo, do dziś nie ma żadnych kłopotów , podpowiedzieli parę rozwiązań na przyszłość. W czasie naprawy zaopiekowali się zdenerwowaną rodziną. Dziękujemy . I polecamy


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję bardzo za opinię.

  volvo XC90

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nie dziwi mnie ilość tylu pozytywnych komentarzy. Ja jako stały klient nie raz przekonałem się o ich doświadczeniu i doskonałych umiejętnościach manualnych.
  Cieszę się niezmiernie, że mam przy sobie warsztat samochodowy, który nigdy mnie nie zawiedzie.
  Dzięki za ostatnią pomoc odnoście zacisków hamulcowych.


  seat

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawę hamulców oceniam jak najbardziej na plus. Wspaniały serwis. Do tego wiem, że naprawa zostanie wykonana skrupulatnie. Szczerze rekomenduję. Dawno nie miałem do czynienia z tak fajną firmą.


 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Panowie mechanicy idealnie zdiagnozowali problem polegający na tzw. 'skrzypieniu gdzieś w tylnej części samochodu' w bardzo krótkim czasie i przy niskiej cenie jak za ten problem. Dodatkowo obalili wcześniej postawiona diagnozę przez uprawnionego diagnostę na okręgowej stacji obsługi że to mocowanie amortyzatora. Usterka była zupełnie błaha i bardzo trudna do ustalenia jednak sobie poradzili wzorowo.


  CHEVROLET AVEO

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Regularnie serwisuje tutaj mój samochód i bardzo sobie chwalę to miejsce. Wiem, że tutaj mam do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Ostatnio wymieniałem tutaj klocki i wszystko przebiegło szybko i sprawnie.


 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zgadzam się z opiniami innych serwis w pełni profesjonalny. W szczególności mogę zarkekomendować doskonałą diagnostykę. Jestem bardzo zadowolony że przyjechałem właśnie tutaj. Doskonały kontakt i świetni fachowcy.


 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Muszę przyznać, że naprawa w tym serwisie spełniła wszystkie moje oczekiwania. Blacharstwo naprawdę rewelacyjne. Nie mam uwag co do kompetentnej obsługi. Po wgnieceniu na drzwiach pasażera nie ma już śladu.


  opel

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawdę dobry warsztat - jestem zadowolony z ich usług.
  Już w trakcie umawiania wizyty robią dobry wywiad, w celu zamówienia części - mają więc co trzeba w momencie oddania pojazdu na serwis. Mi osobiście nie zdarzyło się, żeby samochód nie był zrobiony na czas.
  Sprawdzają co naprawdę jest do zrobienia, nie czuję żebym zlecał im coś niepotrzebnie/na wyrost i nie nakłaniają na wymianę czegoś, żeby podnieść koszt.
  Ceny naprawdę przystępne, a obsługa wg mnie wzorowa.
  Podoba mi się też, że pamiętają o kliencie i wysyłają np. sms-a z przypomnieniem, że zbliża się okres serwisu olejowego - wbrew pozorom w dzisiejszym zabieganiu naprawdę cenna rzecz.


  Skoda

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W tym serwisie jest bardzo dobra elektromechanika. Jestem tu stałym klientem i na bieżąco naprawiam moje firmowe samochody. Ten serwis cechuje naprawdę pełen profesjonalizm i poważne podchodzenie nawet do drobnych napraw.


 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Usługa związana z naprawą pompy paliwa wykonana szybko, rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Ponadto plusem mechaników i serwisu jest ucziwość! Jest to mój sprawdzony i bardzo dobry serwis w którym na pewno wykonam następną naprawę.
  Polecam!


  Opel Astra G 1,6 8V 62KW

 • O
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pracuje tutaj bardzo dobry elektryk samochodowy - Pan Marek Roczniak, któremu bardzo dziękuję za pomoc w samochodzie, za naprawdę układu elektronicznego.
  Wszystko już działa, i wycieraczki , i radio, i lusterka elektryczne.
  Jestem zadowolony, że właśnie tutaj zwróciłem się z problemem - w sumie sprawa została załatwiona od ręki i to za niewielkie pieniądze.
  Obsługa miła, konkretna i fachowa. Potrafią pomóc nowemu klientowi.


  daewoo

Pokaż więcej

Nasze porady (1)

peugeot 308 HDI 1,6 2008r
Witam, peugeot 308 HDI 2008r dół silnika cały w oleju, miesiąc temu jak kupowałem był suchy, proszę o poradę za co z góry Dziękuję i Pozdrawiam, Jan.

Podobne warsztaty

 •  

 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  M-Auto

  Strzelców Bytomskich 36,  ,  Bytom

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Elektronika i elektromechanika pojazdowa, Mechanika kompleksowa,regeneracja zawieszeń,układy hamulcowe i wydechowe,wspomaganie kierownicy, rozrządy, diagnostyka i naprawa silnika, wymiana płynów eksploatacyjnych i olejów. Kompleksowa obsługa i...

  Zarezerwuj wizytę
 • CLARTEC

  Arki Bożka 2,  ,  Bytom

  ******   6  (4 opinie)

  CLARTEC to profesjonalny serwis samochodowy w Bytomiu powstały na bazie 20 letniego doświadczenia. Nasi mechanicy samochodowi wykonują szeroki zakres usług zarówno związany z mechaniką, elektroniką  oraz kosmetyką samochodową. Ponadto...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

  Nasz warsztat istnieje na rynku od 1993 roku,będąc tym samym jednym z najdłużej działających warsztatów mechaniki samochodowej na terenie Bytomia. Zdobyte przez cały ten okres doświadczenie,a zarazem ciągłe podnoszenie kwalifikacji dzięki...

 • Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego serwisu pojazdów   Przeglądy okresowe Diagnostyka komputerowa Serwis mechaniczny Naprawy układów hamulcowych Naprawy sprzęgieł Naprawy układów zawieszenia ...

  Zarezerwuj wizytę
 • DC Motors

  Oświęcimska 23,  ,  Bytom

  ******   0  (0 opinii)

   Zajmujemy się:   Usuwaniem wgnieceń bez lakierowania (Metoda Pdr) - Szybkie terminy (małe wgniecenia usuwamy w godzinę!)   Mechanika Pojazdowa   Wulkanizacja (wymiana opon, nowe i używane)   Zapraszamy!

  Zarezerwuj wizytę
 • DAVANTI RADOSŁAW MAZUR

  GOMBROWICZA 95,  STOLARZOWICE,  BYTOM

  Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu oferujemy kompleksowe usługi mechaniczne oraz elektromechaniczne. Dodatkowo zajmujemy sie klimatyzacją, wulkanizacją, diagnostyką oraz sprzedażą markowych części zamiennych. Prowadzimy montaż i serwis...

 • Twój Serwis

  Zabrzańska 100,  ,  Bytom

  Twój Serwis specjalizuje się w serwisie pojazdów, regeneracji części, oraz w naprawach zawieszeń i układów kierowniczych wraz z przekładniami kierowniczymi, dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Kilkunastoletnie doświadczenie,...

 • AUTO SERWIS VIPOL

  Energetyki 20a,  Miechowice,  Bytom

  Szukasz Dobrego, Sprawdzonego a za razem Taniego warsztatu to dobrze trafiłeś. AUTO SERIS "VIPOL" jest na rynku już od ponad 20 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią wsród swoich klientów. ZAPRASZAMY

 • Han-Gum Auto serwis , pomoc drogowa

  Frycza Modrzewskiego 12,  Szombierki,  Bytom

   


Usługi wykonywane przez warsztat