WARSZTAT ZAMKNIĘTY

mechanika.pojazdowa

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (0) Negatywne (5)

 • AUTOR: DATA: 2017-05-14 21:08

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Omijajcie ten "warsztat". Zgłosiłam się do nich ponieważ nie mogłam otworzyć auta i przez to też go zamknąć. (jedyny plus że przyjeli mnie od razu). Mieli mi naprawić/wymienić wkładkę do zamka tylko od strony kierowcy. Kilka dni pózniej dowiaduje się że są zamówione nowe wkładki koszt miał wynosić 500 zł (150zl za kazda wkladke i 200 za robote) skąd wogole taka kwota, poza tym ja zamawiałam tylko jedną wkładkę. Po oddaniu samochodu (koszt 250zł) drzwi się otwierały ale kilka dni póżniej okazało się że nie mogę otworzyć okien po obu stronach. Po rozkręceniu drzwi okazało się że "osłona" wkładki jest nieprzymocowana z jednej strony a z drugiej przyczepiona na "nity" ( co blokowało szybe bo osłonka była odchylona). Mocowania tej osłonki były wygięte. Nie wiem kto to robił ale to całkowicie nieprofesjonalne wykończenie roboty.


  Marka/model samochodu:
  Ford Ka I

 • AUTOR: DATA: 2017-04-12 12:51

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Omijać warsztat z daleka. Garażowo uliczny mechanik - [wymoderowano]. Nie ma warsztatu ani placu, rozgrzebane samochody stoją na parkingu pod marketem. Próbuje wymienić pół samochodu, bezczelny i arogancki, kompletny brak elementarnej kultury. Ceny nie do zaakceptowania, kompletna porażka. Mechanik klienta uważa za głupka, który spadł z choinki i o niczym nie ma pojęcia. Wymiana paska miała trwać 2 tygodnie. Szczęśliwie zabraliśmy samochód bez jego ingerencji.


  Marka/model samochodu:
  Opel Corsa

 • AUTOR: DATA: 2016-12-14 17:55

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  w odpowiedzi do piatas DATA: 2016-12-06 nikt nie zgłaszał reklamacji od żadnego peugota a najważniejsze posiadamy ubezpieczenie a internet wszystko przyjmie co się napisze


 • AUTOR: DATA: 2016-12-06 23:27

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Podczas wymiany kół i opon został uszkodzony jeden z hamulców bębnowych tylnej osi. Tzn. zostały zerwane dwa gwinty z czterech znajdujących się na bębnie. Koszt nowego bębna to ok. 135 zł. + możliwe nowe łożysko ok. 35 zł. + robocizna, jeszcze nie wiem ile (na pewno nie w tym zakładzie). Najprawdopodobniej może to być najdroższa wymiana opon i kół od czasu gdy posiadam auto.W sumie na pewno droższe niż w ASO . Szkoda tylko że nie ma minus pięć gwiazdek.


  Marka/model samochodu:
  peugeot 206

 • AUTOR: DATA: 2016-10-25 17:51

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  szybko i profesjonalnie nawet posiadają auto na czas naprawy cena przystępna właściciel wyjaśnił przyczynę awarii układu turbo doładowania a przy okazji poinformował o innych usterkach które muszę usunąć


  Marka/model samochodu:
  vw golf

 • AUTOR: DATA: 2016-08-18 14:03

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Unikajcie tego warsztatu jak tylko można. Samochód pozostawał w warsztacie przez miesiąc, była wymieniona jedna część , która nie zlikwidowała usterki. Gdy po miesiącu zgłosiliśmy się by zabrać samochód do innego warsztatu zostaliśmy wyzwani , a nawet prawie doszło do rękoczyny ze strony właściciela warsztatu. Samochód był zupełnie nie sprawny, akumulator rozładowany, nie było możliwości żeby sam odjechał. Pan groził że wciągnie samochód na lawetę i wywiezie "w krzaki". Po czym samochód wyprowadził na parking , blokując wyjazd innym samochodom. Była wezwana również policja i jak się okazało po rozmowie z Policją nie był to pierwszy przypadek. Właściciel jest bardzo agresywny, gdyby nie szybki unik doszło by do pobicia! Ponadto w samochodzie został zniszczony emblemat marki samochodu z tylnej klapy. Samochód dojechał do warsztatu na własnych kołach, po wykonaniu usług musiał być odholowany do innego warsztatu.


 • AUTOR: DATA: 2016-05-15 19:46

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  UNIKAJCIE TEGO WARSZTATU! AUTO NAPRAWIANE BYŁO TYDZIEŃ CZASU!ZA PODŁĄCZENIE DO KOMPUTERA,DIAGNOSTYKĘ,DEMONTAŻ I MONTAŻ DOSTARCZONEGO PRZEZE MNIE STEROWNIKA SILNIKA I ZAKODOWANIE ZAPŁACIŁEM 600ZŁ(TYLE CHCIELI W SALONIE AUDI ZA TAKĄ W/W USŁUGĘ)W KAŻDYM INNYM WARSZTACIE JAK DZWONIŁEM CENY TAKIEJ USŁUGI TO KOSZT 200 - 300ZŁ.W DODATKU OBSŁUGA OPRYSKLIWA I BEZCZELNA. PANI W BIURZE WARSZTATU POWIEDZIAŁA MI,ŻE MOGŁEM W TAKI RAZIE POJECHAĆ DO SALONU AUDI JEŻELI NIE ZGADZAM SIĘ Z CENĄ USŁUGI. JUŻ OD SAMEGO POCZĄTKU WYKAZALI SIĘ NIEKOMPETENCJĄ, WCIĄGAJĄC SAMOCHÓD NA LAWETĘ. NIE WIELE BRAKOWAŁO A USZKODZILIBY MI OPONĘ!! PAN DIAGNOZUJĄCY PROBLEM NIE WIEDZIAŁ NAWET JAK WPIĄĆ SIĘ KOMPUTEREM!! TUTAJ ZNOWU MOJA POMOC! ZMUSZONY BYŁEM ZOSTAWIĆ TAM SAMOCHÓD TYLKO DLATEGO,ŻE NIE JESTEM Z BYDGOSZCZY!(PRZEJAZD SŁUŻBOWY)


  Marka/model samochodu:
  AUDI A4 B6

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Usługa Cena
sprawdzenie stanu technicznegoauta

gratis

-
Wulkanizacja

wymiana opon

od 30 do 50
wulkanizacja

naprawa koła

od 10 do 30

WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.