Pobierz darmową aplikację mobilną

POWRÓT

BEZPŁATNIE UMÓW WIZYTĘ PRZEZ INTERNET

Wizytę zgłosisz w 2 minuty, otrzymasz potwierdzenie telefoniczne i SMS.

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

Wszystkie Pozytywne (8) Neutralne (0) Negatywne (3)

 • AUTOR: DATA: 2016-12-17 11:28
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  ZAUFANA OPINIA

  Pozytywny

  Mila I solidna obsluga. Panowie wskazali rzeczy do poprawki. Na pewno wroce jak bedzie taka potrzeba.


  Marka/model samochodu:
  chrysler cruiser

 • AUTOR: DATA: 2016-12-14 23:07
  100.00% (2/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  ty mądry pisze się małymi literami i wez nie szukaj awantury a zmień żonę na inną bo nie jestes sam was jest ....dwóch


  Marka/model samochodu:
  AUTO

 • AUTOR: DATA: 2016-12-10 05:24
  0.00% (0/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  PONIEWAŻ ZGODNIE Z REGULAMINEM SERWISU MAM PRAWO DO WYSTAWIENIA OPINII W KAŻDYM PRZYPADKU SKORZYSTANIA Z USŁUGI, A POPRZEDNIEJ WIZYTY JESZCZE (POZYTYWNE OPINIE WYSTAWIAM PO DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY) NIE SKOMENTOWAŁAM (DRUGI I OSTATNI RAZ KORZYSTAŁAM Z WASZEGO WARSZTATU) ODPOWIADAM: CENA ZA OPONY BYŁA USTALONA NA 700 zł PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ, a 714 przy płatności kartą, BYŁA PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ (ZAZNACZONE TEŻ NA FAKTURZE!!!), dodatkowo pytała się pani o wymianę opon 40 zł samochód posiada 4 koła nie 8, pani mąż przyjechał z dodatkowym kompletem kół na których zmieniliśmy opony( 1 komplet ) plus 20 zł za przełożenie kół (2komplet) - O TYM,ZE W SAMOCHODZIE SĄ ZAŁOŻONE INNE KOŁA (LETNIE) WARSZTAT BYŁ INFORMOWANY. PRZY POPRZEDNIEJ WYMIANIE NA WIOSNĘ BYŁA TA SAMA SYTUACJA WYMIANA OPON (WTEDY OPONY BYŁY WŁASNE) .dodatkowo zażyczył sobie naprawę zapasówki (ZOSTAŁ NACIĄGNIĘTY, NIE ŻYCZYŁ SOBIE) opony nie doszły do warsztatu w terminie tylko z 1 dniowym opóźnieniem na które nie mieliśmy wpływu gdyż hurtownia przysłała nam tylko jedną oponę bo ktoś nie zdążył spakować bo nie mogła się pani zd ecydować czy zamawiać czy nie i zamawialiśmy na ostatnią chwile(MIAŁAM ZDECYDOWAĆ SIĘ DO 14:00, ZDECYDOWAŁAM SIĘ OK.11:00,TO JEST NA OSTATNIĄ CHWILĘ???) zaś co do czasu ze miało być 30 min jest to czas orientacyjny (NIE JEST TO MOJA PIERWSZA WYMIANA OPON NA KOŁACH I JAKOŚ DO TEJ PORY NIKT NIE MIAŁ PROBLEMÓW Z TERMINOWĄ WYMIANĄ, CZY CENĄ ZA TĘ USŁUGĘ - ŁĄCZNIE Z WAMI PRZY POPRZEDNIEJ WYMIANIE- TA SAMA SYTUACJA WYMIANA OPON (WTEDY OPONY WŁASNE) NA KOŁACH ALUMINIOWYCH, A ZAŁOŻONE BYŁY STALOWE). PRZY DODATKOWYCH KOSZTACH INFORMUJE SIĘ KLIENTA O TYM WCZEŚNIEJ, BY MÓGŁ PODJĄĆ ŚWIADOMĄ DECYZJĘ.
  JEDNOCZEŚNIE ZAUWAŻAM CIEKAWĄ PRAKTYKĘ. ZAMIAST MERYTORYCZNYCH ARGUMENTÓW OBRZUCANIE EPITETAMI NIEZADOWOLONYCH KLIENTÓW.
  DODATKOWO RADZĘ PRZECZYTAĆ USTAWĘ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH. ZGODNIE Z WW. USTAWĄ:
  ŻĄDAM USUNIĘCIA MOICH DANYCH ZE SWOJEJ BAZY DANYCH OSOBOWYCH, PONIEWAŻ NIE UDZIELAŁAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH W CELACH INNYCH NIŻ WYSTAWIENIE FAKTURY. ŻĄDAM NAPRAWIENIA SYTUACJI ZGODNIE Z WW. USTAWĄ I USUNIĘCIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZETWARZANYCH NIEZGODNIE Z PRAWEM I UDZIELONYMI ZGODAMI. OŚWIADCZAM, ŻE MOJE DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE W WW. FIRMIE NIEZGODNIE Z CELEM W JAKIM ZOSTAŁY PODANE.
  POTENCJALNYM KLIENTOM RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ, CZY CHCĄ UJAWNIENIA SWOICH DANYCH W SPOSÓB NIEZGODNY Z PRZEZNACZENIEM I PRZEPISAMI POLSKIEGO PRAWA.


  Marka/model samochodu:
  INNE

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  proszę nie wypowiadać się za męża bo nie pani była na wymianie tylko mąż nie na ciągnięty tylko zlecił sprawdzenie zapasówki bo nie miała powietrza okazało się ze puszcza wentyl i chciał założyć jedną lepszą oponę z tych co ściągnęliśmy , rozmowę odsłuchałem kilka krotnie i mija się pani z prawdą więc polecam nagrywać swoje rozmowy a nie próbować wciskać mi to co pani sobie ubzdurała, TO ZE PANI MĄŻ SIĘ PANI BOI NIE OZNACZA ZE JA SIĘ PANI BOJE, BYŁO TRZEBA MĘŻA POSŁUCHAĆ JAK KRZYCZAŁA PANI NA NIEGO PRZEZ TELEFON ZE NIE UMIE NICZEGO ZAŁATWIĆ BYŁO TRZEBA SAMEJ PRZYJECHAĆ I ZAŁATWIĆ OSOBIŚCIE , A DANE KU PRZESTRODZE DLA INNYCH ŻEBY NIE DALI SIĘ NACIĄGAĆ PRZEZ PANIĄ

 • AUTOR: DATA: 2016-12-07 06:42
  0.00% (0/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Zdecydowanie polecam ten warsztat ,wymiana kół przebiegła bardzo sprawnie. Mechanicy zrobili to co do nich należało.zawsze traktują klienta bardzo dobrze,wusluchaja i powiedzą co trzeba zrobic-nie owijaja w bawełnę i Nie oszukują. Widać,ze maja głowę i wiedza co robią. Ceny zawsze maja adekwatne do uslugi. Polecam !


  Marka/model samochodu:
  Inny

 • AUTOR: DATA: 2016-12-02 10:54
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  ZAWYŻAJĄ CENĘ. UZGODNIONO KOSZT OPON 700 ZŁ DO ZAPŁATY WYSZŁO 714 ZŁ I WYMIANĘ NA 40 ZŁ WYSZŁO 60. WYMIANA MIAŁA TRWAĆ 30 MINUT- TRWAŁA PONAD GODZINĘ. NIE POLECAM. JAKOŚĆ FATALNA. OBSŁUGA FATALNA.


  Marka/model samochodu:
  inny

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Pani Joanno Paradowska jeżdżąca samochodem o nr rej CBY 15W6 z Przyłęk pod Bydgoszczą jest pani kłamczuchą i oszustką razem z mężem próbującymi wyłudzić usługę w naszym warsztacie rozpowiada pani nie prawdę rozmowa z panią została zabezpieczona i przekazana do prawnika cena za opony była ustalona 714 przy płatności kartą, dodatkowo pytała się pani o wymianę opon 40 zł samochód posiada 4 koła nie 8, pani mąż przyjechał z dodatkowym kompletem kół na których zmieniliśmy opony( 1 komplet ) plus 20 zł za przełożenie kół (2komplet) dodatkowo zażyczył sobie naprawę zapasówki wymiana opony plus wentyl 15 zł gdy doszło do płacenia oświadczy l ze nie ma tyle pieniędzy i ze mamy coś mu zrobić gratis ( cwaniak ) z uwagi ze opony nie doszły do warsztatu w terminie tylko z 1 dniowym opóźnieniem na które nie mieliśmy wpływu gdyż hurtownia przysłała nam tylko jedną oponę bo ktoś nie zdążył spakować bo nie mogła się pani zdecydować czy zamawiać czy nie i zamawialiśmy na ostatnią chwile zgodziłem się na udzielenie rabatu, zaś co do czasu ze miało być 30 min jest to czas orientacyjny w zależności czy opony się odklejają od felgi czy są mocno przyklejone i musimy przeznaczyć więcej czasu na ich ściągnięcie dodatkowo doszła zmiana kół oraz naprawa zapasówki jeśli zeszło godzinę widać tyle czasu było potrzeba zawsze staramy wykonać usługę w jak najkrótszym przy zachowaniu jakości usługi jeśli było dla pani za długo następnym razem radze jechać pani do piekarni tam ciasto wyciągają zgodnie z zegarkiem może opony tez pani wymienią

 • AUTOR: DATA: 2016-11-19 21:48
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Samo dogadanie się co ma być zrobione z autem jest dla właściciela tego przybytku wyzwaniem nie do ogarnięcia jeśli trzeba zrobić więcej niż 1 rzecz. Myślałem ze wymienić filtry potrafią w każdym losowym warsztacie bez uszkodzenia auta. Niestety usługa ta przerosła tych "specjalistów". Po wymianie pojawił się błąd EGR który pozostał w gratisie do usługi bo kasowanie go pomaga na 15min. Właściciel się wypiął sugerując ze kontrolka świeciła się przed ich operacja albo to jakiś zbieg okoliczności... Oczywiście nie stosują protokołu opisującego stan auta przed przyjęciem na warsztat żeby później wmawiać klientowi ze silnika w aucie nie było. Główny majster przeczytal gdzieś na forum ze należy zaslepic EGR co ma mnie kosztować dodatkowe kilkaset zł. Żenada. Dodam również drobiazg ze wymieniałem u nich tez koła i nie maja pojęcia ze należy używać innych nakrętek do alufelg i stalowych. Ale za to chętnie przytulili moje nakrętki i musiałem po nie wracać mimo ze pytałem o nie odbierając auto i zostałem zapewniony ze są w aucie. Wyważyli mi stalowe koła chociaż o to nie prosiłem. Stwierdzili ze 3 alusy są krzywe ale na szczęście nie probowali mi wciskać ze je tez wyprostowali. Podsumowując, omijajcie ten punkt szerokim łukiem.

  Ps. Może w innych usługach idzie im lepiej bo majster ma na oknie tabliczkę "Sex instruktor".


  Marka/model samochodu:
  Ford Fiesta

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  nie dogadanie jest częsta zaletą klientów umawialiśmy się na wymianę kół oraz oleju z flitem i prostowanie 1 felgi a wyszło jak zwykle klientka twierdzi ze nie wie ile jest filtrów, ale wie co zamówić z internetu cenę ustala za 1 rzecz a okazuje się ze kupiła i chce wymienić 4 rzeczy ale niema zielonego pojęcia!!!!!!!, samochód podstawia mąż zostawia auto przed bramą i ma pretensje ze nikt auta nie obejrzał a kluczyk zostawia mechanikowi nie zanosi do biura i mówi ze auto stoi przed brama i się spieszy do pracy,dodatkowo miała być krzywa według klienta 1 felga nie 3 na jedna byliśmy umówieni a w rzeczywistości były 3 krzywe wiec telefon do klienta, nie zdecydował bo za drogo zapomniał również wspomnieć ze ma inne nakrętki do zimówek jak by to było oczywiste ze każdy ma po dwa komplety nakrętek do 1 auta niestety nie jest to oczywiste, jak ktoś klientom głupot na wciska ze jak są rożne felgi to muszą być też nakrętki, często jest tak ze nakrętki są uniwersalne do felg aluminiowych i stalowych i jak klient nie zgłosi ze chce lub ze ma inne nakrętki to my nie mamy obowiązku przeszukiwać auta w poszukiwaniu innych nakrętek bo może klient zapomniał powiedzieć jeśli te co ma pasują do stalowych i alu przykręcamy, faktycznie klient musiał się cofnąć po krętki bo nikt ich nie włożył do auta zostały na oknie bo przecież nie mamy prawa być zmęczeni o 22 pracując od 9 rano aby zdać auto od razu ze chcieli ukraś pisać , co do błedu egr nie ma on nic wspólnego z wymiana filtrów, podczas odbioru klient zgłasza pali się czek silnika z czytujemy błędy bo faktyczne czasami podczas wymiany filtrów najczęściej paliwa potrafi zapalić się błąd niskiego ciśnienia w układzie i lampka się zapala ale po odczytaniu błąd egr który nie nic wspólnego z czynnościami jakie wykonywaliśmy przy aucie błąd skasowany lampka zgasła na drugi dzień klient dzwoni ze lampka się zapaliła poprosilismy podjechać sczytamy jeszcze raz oczywiście za darmo znowu egr wiec nic co my robiliśmy wiec dlaczego mamy podjąć się naprawy na nas koszt skoro w tym modelu jest to nagminna usterka klient dużo rzeczy zapomniał powiedzieć i liczył ze jesteśmy ludźmi czytającymi w jego myślach i wszystkiego się domyślimy co mamy zrobić w jego aucie, po konsultacjach z innymi serwisami w tym aso bład wskazuje prawdopodobnie na duża ilość nagaru nieszczelność zaworu egr klient miał zapłacić za chemie usługę na nasz koszt wyszliśmy z propozycją do klienta żeby podjąć próbę bez inwazyjną rozpuszczenia chemią nagaru klient nie zdecydował się więc tym bardziej sprawa śmierdzi

 • AUTOR: DATA: 2016-08-14 00:20
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  trafiła mnie awaria w drodze chłopaki wymienili mi sprzęgło w ciągu 4 godzin przy tym nie skasowali jak to zwykle bywa z trasie choć było troszkę drożej bo od ręki ale taniej jak doba hotelowa, za lawetę tylko 80 zł 20 km super warunki polecam poczekalnia telewizor, xbox czas mijał szybko


  Marka/model samochodu:
  peugot boxer 2010 szczecin

 • AUTOR: DATA: 2016-04-08 19:31
  100.00% (2/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Polecam miałem kłopot z moim audi a6 pukało mi z lewej strony odwiedziłem już ponad 7 mechaników i nie mogli znaleźć co puka mi w aucie za każdym razem 50 zł za fatygę i nic jak puka tak puka,auto przestało ponad kilka tygodni łącznie u mechaników na poszukiwaniu stuków w końcu znalazłem mechanika oczywiście z polecenia kolegi bo naprawia sam tam auto i chwali co prawda czekałem kilka dni na wizytę ale zaskoczyli mnie szybkością naprawy po zaledwie dniu od zostawienia auta dzwonią ze gotowe nie wierzyłem znaleźli przyczynę i faktycznie nie puka już, testowałem auto kilka dni po dziurach i faktycznie pukanie ustało niestety nie zdradzili co to było stwierdzili ze sekretów się nie zdradza ale nie drążyłem tematu bo za 80 zł ciesze się ze usterka usunięta wiec polecam bardzo


  Marka/model samochodu:
  Audi a6

 • AUTOR: DATA: 2016-03-21 22:44
  100.00% (3/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Super obsługa, mila atmosfera i auto zastępcze a więc rewelacja dla kogoś kto ma tylko jedno a naprawa trwa parę dni. Serdecznie polecam


  Marka/model samochodu:
  Pegout 206cc

 • AUTOR: DATA: 2016-01-23 08:39
  100.00% (3/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Znalazłem się w sytuacji awaryjnej, gdyż próbowałem sam odpowietrzyć układ chłodzenia w e39. Auto grzało się na potęgę i jeden mechanik rozłożył ręce, drugi zaproponował termin który mnie kompletnie nie ratował. Autko trzeba było holować, i dość szybko naprawić bo gonił mnie termin wyjazdu. Warsztat "Dobry Mechanik" wszystko to zapewnił. Nowa siedziba na ulicy Podolskiej mimo że jeszcze nie ukończona już robi spore wrażenie.
  Jeszcze raz dzięki!


  Marka/model samochodu:
  BMW e39

 • AUTOR: DATA: 2016-01-07 00:25
  66.67% (2/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  polecam szybko solidnie ceny umiarkowane tanie holowanie tylko 80 zł zapłaciłam do ich warsztatu


  Marka/model samochodu:
  seat

DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 09:00 do 18:00
Wtorek od 09:00 do 18:00
Środa od 09:00 do 18:00
Czwartek od 09:00 do 18:00
Piątek od 09:00 do 18:00
Sobota od 09:00 do 14:00
Auto Serwis Kardach "Dobry Mechanik"

 Wulkanizacja 24h, Pomoc drogowa 24h, diagnostyka koputerowa, geometria, geometria zawieszenia, tłumiki, wydech, mechanik, mechanika, spawanie aluminium, spawanie, toczenie,toczenie tarczy, toczenie bębnów, elektryk, elektryka, elektronika,

 Prowadzimy auto serwis i wulkanizację 24 H na telefon poza normalnymi godzinami , koszt usługi poza normalnymi godzinami pracy zaczyna sie od 50 zł netto usługa dla naprawde potrzebujacych pomocy nie dzwonic i nie pytac czy wymienimy olej o 21  za 20 zł

posiadamy dość spore zaplecze od

wulkanizacji prostowania i naprawy felg równierz motocyklowe

mechanika i elektromechanika

geometria 

klimatyzacja  pełen serwis napełninie odgrzybianie naprawy

auto pomoc  holowanie

oraz wiele wiecej ciagle poszezamy nasz prak maszynowy by sprostać oczekiwaniom klientów i ich samochodów

obsługujemy floty ,samochody osobowe dostawcze i cieżarowe solówki

10 % rabatu za każdego nowego klienta z polecenia jeśli klient powoła się od jakiego klienta się dowiedział o nas

80 zł holowanie do naszego warsztatu w promieniu do 15 km i pod warunkiem ze wszystkie koła się kręcą i auto nie jest obniżane reszta ustalana indywidualnie


Chcę otrzymywać informacje o promocjach specjalnych w tym warsztacie:


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2254

Szukasz pracy w warsztacie? Aplikuj w 60 sekund
WYKONYWANE USŁUGI
ZNASZ JUŻ OPINIĘ O WARSZTACIE?Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.

Pobierz