PHU"Kompleks Koło LiR Blacha" Lucyna Blacha

Główna 10A, 84-239 Bolszewo

****** 1.8 (4 opinie)

PHU"Kompleks Koło LiR Blacha" Lucyna Blacha

O warsztacie

Główna 10A, 84-239, Bolszewo

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

STACJA KONTROLI POJAZDÓW POMOC DROGOWA 24h 531-000-995 Wulkanizacja - Regeneracja felg (malowanie proszkowo) - NOWOŚĆ! Prostowanie felg - Profesjonalny serwis ogumienia - Sprzedaż opon nowych, bieżnikowanych i używanych do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów - Sprzedaż oraz montaż opon typu "Run flat" - Sprzedaż i naprawa opon przemysłowych - Sprzedaż felg - Montaż opon dętkowych i bezdętkowych - Pogłębianie rzeźby bieżnika - Pompowanie kół azotem

Mechanika pojazdowa - NOWOŚĆ! Spawanie aluminium w osłonie argonowej - Obsługa bieżąca samochodów - Wymiana klocków hamulcowych - Geometria kół - Wymiana amortyzatorów - Naprawa zawieszenia - Wymiana filtrów - Wymiana oleju silnikowego i płynów eksploatacyjnych - Napełnianie i naprawa klimatyzacji, odgrzybianie układu - Przetaczanie tarcz hamulcowych - Naprawa układów wydechowych

Sprzedaż kosmetyków: - Amerykańskie autokosmetyki - kleje i sylikony - środki czyszczące, które mają szerokie zastosowanie w motoryzacji - płyny chłodnicze i hamulcowe - smary

Więcej

Opinie (4)

Dodaj opinię
1.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Odradzam na wstępie ten warsztat. Miałem z nimi wiele problemów o których nie wspomnę.
  Jeżdżę tam już tylko na wymianę kół-opon. Ostatnio jakiś praktykant przykręcał mi opony. Krzywo przykręcił śrubę i uszkodził piastę. Byłem w trasie z żoną w ciąży i musiałem to zrobić u innego mechanika.

  Odp. Warsztatu po 1 min. (Szef boi się klientów i z nimi nie rozmawia) , nie zwrócimy kosztów.

  Przeszedłem tam zdewastowany samochód, zniszczona karoserię, męczarnie z maglownicą ale to szczyt wszystkiego.

  Jeżeli macie coś do zrobienia jedzcie 100 km dalej do innego warsztatu i będziecie zadowoleni.


  Ford focus mk3

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pracownicy na produkcji bardzo profesjonalni niestety panie pracujące na kasie zupełnie niepoważne, bez pojęcia o swojej pracy. Obciążyły moje konto w innej walucie bo samochód miał tablice rejestracyjne z innego kraju. Zostałem oszukany ponieważ miałem zapłacić 540 zł a obciążyli mi polskie konto w kwocie 1379 NOK. Czyli 580 zł. Jestem zniesmaczony, czuje się oszukany i przestrzegam przed tym warsztatem !! Uważajcie na płatności karta!!


  Touran

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Jestem zupełnie rozczarowany po wizycie w tej firmie i odradzam wszystkim korzystania z tego czegoś co rzekomo nazywa się tam usługą.Odczułem zupełny brak profesjonalizmu i traktowanie klientów w sposób poniżej krytyki.

  Po pierwsze zerwano szpilkę i próbowano to przede mną ukryć.Stała się ona krótsza o około cm czyli narażono świadomie życie mojej rodziny !!!!

  Pracownik podniesionym,pretensjonalnym tonem,przy okazji używając kilku wulgarnych słów dał mi do zrozumienia że mam "sprzątać swoją dupę!".
  Fakt że zostawiłem tam pusty kubek po tamtejszej wodzie obok samochodu nie usprawiedliwia takiego zachowania więc udałem się do Biura Obsługi Klienta by porozmawiać o sytuacji z obecną tam panią.Pani po skonsultowaniu tego z pracownikiem,ku mojemu zdziwieniu stwierdziła że sytuacja taka nie miała miejsca!!
  Prawdopodobnie było to kłamstwo bo chwilę później stwierdziła jednak że wszytko co usłyszałem tak naprawdę było w niebo a nie do mnie.
  Była zupełnie nie komunikatywna i mocno nie zainteresowana mówiąc do mnie: "jestem śmieszny!","śmiech na sali!","czego ja w ogóle chcę!"etc.
  W tym momencie wiedziałem już że nie ma tam żadnego zainteresowania sprawą a tylko szukanie,na wszelki możliwy sposób, możliwości pozbycia się mnie.W takim przypadku poprosiłem ją o imię i kontakt do przełożonego. Niestety nie otrzymałem niczego bo przecież pani nie ma przełożonego,co usłyszałem.

  Raz jeszcze odradzam to miejsce bo profesjonalną firmą nie można tego nazwać jeśli takie sytuacje są tam normą.


 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  POLECAM!!


  Audi