AUTO-SERWIS CAR-TECHNIC

SIDORSKA 59F, 21-500 BIAŁA PODLASKA

****** 2.3 (4 opinie)

AUTO-SERWIS CAR-TECHNIC

O warsztacie

SIDORSKA 59F, 21-500, BIAŁA PODLASKA

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

GODZ.OTWARCIA

PN-PT. 8.00-18.00

SOB. 8.00-14.00

Więcej

Opinie (4)

Dodaj opinię
2.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam. Co prawda trzeba poczekać 2-3 dni bo mają dużo klientów ale warto.


 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Stanowczo odradzam. Zero kontaktu z klientem, kompletna samowolna. W tym serwisie nie myślą o kliencie chyba ze w tym kierunku jak go naciągnąć. Jesli komuś uda się tam odebrać samochód na wyznaczony termin to ma wiele szczęścia. Proste rzeczy sprawiają tak trudności. Pan właściciel ładnie się uśmiecha a potem sprzedaje uskugi po zawyżonej cenie z komentarze "to i tak nie jest dużo"... Serio? Naprawdę szanowny pan myśli ze klient to ameba bez mózgu? Porażka. Moja noga tam nie postanie.


 • n
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Zacznę od początku. 2012- 2013 rok zakład znajduje się na ul. Sosnowej. Samochód co jakiś czas odpala za drugim razem. Naprawa trwa tydzień i oddany samochód nadal posiada tą samą usterkę. Właściciel twierdzi iż jest to wina stacyjki gdyż tak pokazuje komputer. Zaraz po ,,naprawie" jestem w Lublinie więc pojechałem do serwisu Volvo w celu ustalenia przyczyny usterki, okazało się iż to tylko a może aż uszkodzona przepustnica. Stacyjka okazała się sprawna do dnia dzisiejszego działa bez zarzutu. Po powrocie pokazałem fakturę naprawy z serwisu właścicielowi tego warsztatu to tylko wzruszył ramionami i stwierdził że jego komputer takiej usterki nie pokazywał. Pech chciał że w ubiegłym roku w lutym padła płyta CM i trafiłem to tegoż samego warsztatu AUTO-SERWIS CAR-TECHNIC tylko na Vinecie. Naprawa trwała dwa dni. Niesłowni początkowo miałem samochód odebrać o 18:00 tego samego dnia, telefon że proszę przyjść jutro o 10:00 bo zrobiony ale nie poskładany. Jestem następnego dnia o 10:00 samochód rozbebrany w środku stoi na dworze na pytanie że miałem być po odbiór właściciel twierdzi że został celowo wystawiony na działanie niskiej temperatury aby zobaczyć jak działa CM. Ciekawe co by powiedział właściciel gdyby usterka wystąpiła latem, szukałby po białej chłodni. Stanowczo zażądałem wydania samochodu w tym dniu, właściciel z mechanikiem zostali po godzinach i samochód został wydany. Są niesłowni nie radzą sobie z najprostrzymi usterkami , po kilku dniach po naprawie zauważyłem brak kilku wkrętów w obudowie deski rozdzielczej. Nie polecam i przestrzegam przed tym warsztatem.


 • r
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Witam wszystkich ! Niestety chciałbym przestrzec przed tym warsztatem oraz właścicielem . Moja przygoda zaczęła się od usługi wymiany oleju proste i nie skomplikowane tak by się wydawało . Konsekwencje tej usługi ponoszę do dnia dzisiejszego . Co tak naprawdę się stało pan mechanik który zajmował się wymiana nie raczył dokręcić dolnej osłony silnika która wypadła w trakcie jazdy na wyprzedzany przeze mnie samochód , szczęście nic wielkiego się nie stało szyba nie wyleciała parę rys na zderzaku . Moja reakcja po tym prosta auto na awaryjnych telefon do warsztatu , cóż powiedzieli ze oddzwoni , na tel czekał bym do tej pory bo tego nie zrobiono , co mi zostało ano wymienić się z osoba poszkodowana kontaktami . Z rana następnego dnia udałem się do warsztatu porozmawiać , co usłyszałem ? Tak po krótko to to ze usiłuje pana właściciela naciągnąć i ze on mi zaraz udowodni z nagrania z monitoringu ze osłona była poklejona na opaski plastikowe itp trwało to trochę . Swego byłem pewien bo moje auto dwa tygodnie przed było w jednym z serwisów w W-wie a tam procedura jest taka jeśli coś jest ułamane czegoś brak na miejscu robione jest foto i miła pani przychodzi do pomieszczenia gdzie czekasz z taka fotka zaprasza ewentualnie na chale by zobaczyć . Powiem ze podobna praktykę stosuje jeden z serwisów obok Białej . Wszyscy maja jasność co i jak jest bo to tylko auto . Pan właściciel oczywiście nie pokazał mi tego druciarstwa które rzekomo miałem przyprowadził pana ,,mechanika" cudzysłów no cóż dla tego ze mimo młodego wieku brak jakiej kol wiek samokrytyki a na stanowisku pracy bałagan śrub nakrętek rozwalonych bezwładnie od podnośnika po podłogę wiele , ach olej się rozlał sam nie jest praktykant i biegnie do klienta z uśmieszkiem. Pan właściciel i młody pan z recepcji cóż wszyscy są be tylko my najlepsi cóż my tu naprawiamy super samochody do Moskwy na moje krótkie pytanko jak ta gadka ma się do tek konkret sytuacji zmiana znów coś tam robimy czegoś szukamy tym razem na placu . Światełko w tunelu pan właściciel to my zamówimy pan przyjedzie naprawimy . Jako klient , i świadom swych praw człowiek potraktowany w ten sposób wcale nie jestem zobowiązany do naprawy w tym warsztacie po pierwsze mam takie prawo , po drugie nie mam pewności jak ta naprawa się skończy , złośliwość nie zna granic . Stwierdziłem powyższe ze tak i owszem dokonam naprawy a panu właścicielowi przedstawię fakturę wat . Wow jakie strachy się zaczęły , pan nie raczył nawet spostrzec ze klient czyli ja trzyma w reku smartphone i nagrywa ta sytuacje .To dla własnego bezpieczeństwa . Nie usłyszałem jednego słowa przepraszam na którym mi osobiście zależało i po sprawie , co usłyszałem no cóż sami oceńcie . Panowie właściciele mechanicy etc trochę pokory do tego wszystkiego , nie wiecie kto do was auto wstawia i czy się zna czy nie , technika idzie na przód i nie tylko wy ja posiadacie w TV est sporo programów które świadczą o waszej pracy ,prawnicy tez


Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat