KORZYSTAJ Z RABATÓW I PŁAĆ MNIEJ

Program rabatowy dla warsztatów i klientów!

« powrót - DobreRabaty

DobreRabaty w iParts.pl

iParts.pl siedziba sklepu

iParts.pl to największy, internetowy sklep motoryzacyjny w Polsce. Asortyment sklepu składa się na ponad 2 000 000 części samochodowych do większości marek i modeli samochodów. Wiele z nich dostępnych jest od ręki przez co części do klientów dostarczane są już po 24 godzinach od chwili złożenia zamówienia.

Według prestiżowych rankingów serwisów Money.pl, Wyborcza.biz oraz dziennika Gazeta Wyborcza sklep z częściami iParts.pl jest niekwestionowanym liderem w zakresie sprzedaży części motoryzacyjnych w Polsce. Wysokie standardy sklepu potwierdzają także opinie klientów. W 2014 i 2015 roku sklep uplasował się na wysokim, trzecim miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych prowadzonym przez serwis Opineo.pl w kategorii motoryzacja.

Najszersza oferta części zamiennych

Części samochodowe oferowane przez sklep iParts.pl pochodzą od renomowanych i cenionych na całym świecie producentów. Katalog TecDoc, który sklep iParts.pl wprowadził jako pierwszy w Polsce umożliwia na intuicyjny i dokładny dobór części do konkretnej marki i modelu auta. Są one na bieżąco testowane pod kątem jakościowym i wytrzymałościowym. Wszystkie części dostępne w ofercie są fabrycznie nowe i objęte dedykowanymi okresami gwarancyjnymi.

Współpraca z wiodącymi dostawcami rynku „aftermarket” pozwala sklepowi iParts.pl na oferowanie części samochodowych nawet o 40% taniej w porównaniu do stacji ASO. Części dostępne w ofercie sklepu iParts.pl tworzone są w tych samych fabrykach i według niemal identycznych specyfikacji, co oryginalne części samochodowe trafiające do seryjnego wyposażenia pojazdów na całym świecie – niekiedy różnią się one wyłącznie opakowaniem oraz zauważalnie niższą ceną.

W ofercie sklepu iParts.pl można znaleźć m.in. amortyzatory, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, sprzęgła i koła dwumasowe, wahacze zawieszenia, oleje silnikowe, akcesoria, filtry samochodowe. Wśród producentów części dostępnych w sklepie można znaleźć największe przedsiębiorstwa branży jak ATE, Kayaba, Sachs, Bosch, TRW czy Nissens.

Rabaty

Współpraca z serwisem DobryMechanik.pl pozwala sklepowi iParts.pl na oferowanie części samochodowych w jeszcze niższych cenach, zarówno dla użytkowników jak i dla właścicieli warsztatów samochodowych. Aktualnie iParts.pl oferuje Państwu 2 kody rabatowe:

IPARTS.PL
dla klientów indywidualnych

iParts.pl klienci

Podczas składania zamówienia wpisz kod rabatowy IPMECH5.
Otrzymasz 5% zniżki na wszystkie części samochodowe za wyłączeniem sprzęgieł, kół dwumasowych, olejów i akcesoriów oraz towarów z cenami promocyjnymi.
więcej o iParts.pl »

IPARTS.PL
dla warsztatów

iParts.pl warsztaty

Zarządzasz samodzielnie wizytówką swojego warsztatu?
Zaloguj się, a otrzymasz kod uprawniający na 8% zniżki na wszystkie części samochodowe za wyłączeniem sprzęgieł, kół dwumasowych, olejów i akcesoriów oraz towarów z cenami promocyjnymi.
więcej o iParts.pl »

Jak wykorzystać rabat?

To proste. Wystarczy w koszyku zakupów, przy polu „Kod rabatu” wprowadzić otrzymany kod, a następnie kliknąć „Oblicz rabat”. Wartość rabatu powinna zostać automatycznie odjęta od łącznej kwoty zakupów.

Jak wykorzystać rabat?Masz do zaoferowania rabaty dla warsztatów lub ich klientów?

Zostań naszym partnerem


« powrót do DobreRabaty