Umawianie wizyty - Termin i auto

Warsztat nie pracuje na częściach klienta

Naprawy wykonywane w serwisie WPX objęte są gwarancją na poniższych warunkach: 1. Serwis udziela gwarancji na wykonane czynności na okres 6 lub 12 miesięcy – zależnie od zakresu naprawy. 2. Na części zamienne oryginalne lub markowe zamienniki użyte podczas naprawy gwarancja jest zgodna z warunkami przedstawionymi przez producenta. 3. Naprawy zlecone i wykonane przy użyciu części dostarczonych przez klienta, używanych, niskobudżetowych objęte są wyłącznie gwarancją poprawności wykonanych czynności. 4. Gwarancja nie obejmuje zużycia eksploatacyjnego oraz uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania pojazdu. 5. W przypadku napraw obejmujących zespół napędowy, układ przeniesienia napędu, układ kontroli trakcji udzielamy gwarancji pod warunkiem, że pojazd zasilany jest paliwem, do którego został fabrycznie przewidziany, nie jest chipowany, tuningowany, etc. 6. Warunkiem zachowania gwarancji jest stosowanie się do zaleceń ponaprawczych 7. Poważniejsze naprawy objęte są indywidualnymi gwarancjami.

WARSZTAT

WPX Serwis
opinie: 60 ******

ul. Działkowa 25
02-234 Warszawa

W tym warsztacie
umówiliśmy juź 135 wizyt.

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić nasz krótki formularz podając swoje dane i numer telefonu. Pamiętaj o podaniu poprawnego numeru - na ten numer wyślemy kod SMS, który należy podać na stronie potwierdzając wizytę w warsztacie.

Teraz trzeba już tylko oczekiwać na telefon z warsztatu lub od nas - w rozmowie otrzymasz więcej szczegółów na temat ustalonej naprawy.

Gotowe!

ZAMKNIJ

  • Wyszukaj warsztat

  • Wybierz datę i przybliżoną godzinę rozpoczęcia naprawy

  • Wypełnij swoje dane w formularzu

  • Potwierdź swój numer kodem SMS

  • Oczekuj na telefon w celu potwierdzenia terminu.