Umawianie wizyty - Termin i auto

 Gwarancja na usługi wykonane przez nasz Warsztat udzielana jest na okres 12 miesięcy.

Gwarancja dotycząca niektórych z wykonanych przez nas usług (np. regeneracja skrzyni biegów) obejmuje dodatkowe kryteria, które muszą zostać spełnione przez Klienta, aby gwarancja była aktualna (tj. np. wymiana oleju po przejechaniu określonej ilości kilometrów). O wszelkich dodatkowych aspektach Klient jest informowany ustnie oraz pisemnie w momencie odbioru pojazdu.

Gwarancja dotycząca części obejmuje okres, na jaki danej gwarancji udziela Producent (najczęściej jest to 12 bądź 24 miesiące).

Zaznaczamy, iz w przypadku wykonania usługi z wykorzystaniem części zakupionych przez Klienta, reklamacji wadliwych części Klient dokonuje we własnym zakresie, a usługa ponownego montażu/demontażu wykonana przez nasz Warsztat związana jest z naliczeniem dodatkowej opłaty.

 

WARSZTAT

Centrum Motoryzacji "KUMAK"
opinie: 158 ******

ul. Emilii Plater 14
43-300 Bielsko-Biała

W tym warsztacie
umówiliśmy juź 235 wizyt.

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić nasz krótki formularz podając swoje dane i numer telefonu. Pamiętaj o podaniu poprawnego numeru - na ten numer wyślemy kod SMS, który należy podać na stronie potwierdzając wizytę w warsztacie.

Teraz trzeba już tylko oczekiwać na telefon z warsztatu lub od nas - w rozmowie otrzymasz więcej szczegółów na temat ustalonej naprawy.

Gotowe!

ZAMKNIJ

  • Wyszukaj warsztat

  • Wybierz datę i przybliżoną godzinę rozpoczęcia naprawy

  • Wypełnij swoje dane w formularzu

  • Potwierdź swój numer kodem SMS

  • Oczekuj na telefon w celu potwierdzenia terminu.