Umawianie wizyty - Termin i auto

WARUNKI GWARANCJI

Na kompleksowe usługi związane z zawieszeniami i hamulcami wykonane w naszym warsztacie czyli takie w których my zakupujemy części obowiązuje gwarancja na części i robociznę na 12 miesięcy.

W przypadku naprawy podzespołów lub ich regeneracji (naprawą skrzyni, silnika, regeneracja podzespołów) obowiązuje 6 miesięcy gwarancji.

W przypadku gdy klient sam wybiera i dostarcza nowe części wówczas gwarancja jest ograniczona do okresu maksymalnie 3 miesięcy.

W przypadku gdy klient sam wybiera i dostarcza używane części nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu gwarancji lub rękojmi za montowane części a na ich montaż udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej na 7 dni od montażu.

WARSZTAT

CARMAX Auto Serwis
opinie: 309 ******

ul. Rolna 8
25-419 Kielce

W tym warsztacie
umówiliśmy juź 581 wizyt.

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić nasz krótki formularz podając swoje dane i numer telefonu. Pamiętaj o podaniu poprawnego numeru - na ten numer wyślemy kod SMS, który należy podać na stronie potwierdzając wizytę w warsztacie.

Teraz trzeba już tylko oczekiwać na telefon z warsztatu lub od nas - w rozmowie otrzymasz więcej szczegółów na temat ustalonej naprawy.

Gotowe!

ZAMKNIJ

  • Wyszukaj warsztat

  • Wybierz datę i przybliżoną godzinę rozpoczęcia naprawy

  • Wypełnij swoje dane w formularzu

  • Potwierdź swój numer kodem SMS

  • Oczekuj na telefon w celu potwierdzenia terminu.