Umawianie wizyty - Termin i auto

 Udzielamy 24 miesięcy gwarancji na podzespoły i części zamienne zakupione oraz zamontowane w naszym serwisie(zgodnie z ogólnymi warunkami gwarancji obowiązującymi aktualnie w Uni Europejskiej) dla odbiorcy detalicznego oraz 12 miesięcy dla odbiorcy, który używa auta do celów zarobkowych, również zgodnie z wytycznymi Uni Europejskiej.

Montaż części dostarczonych przez klienta, nowych lub używanych, jest objęta tylko gwarancją poprawności montażu, na czas ustalony indywidualnie przed wykonaniem takiej usługi.

Dokumentami wymaganymi do uzyskania gwarancji są: paragon lub faktura VAT wystawiona przez naszą firmę za usługi wykonane i części zamienne zakupione przez nas lub ewentualnie wpisy do książek serwisowych pojazdów obsługiwanych w naszym serwisie, potwierdzonych czytelną datą wpisu i opisem zamontowanych części.

WARSZTAT

MORĄG - naprawy powypadkowe, blacharstwo, lakiernictwo
opinie: 100 ******

ul.Dzika 4
25-044 Kielce

W tym warsztacie
umówiliśmy juź 60 wizyt.

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić nasz krótki formularz podając swoje dane i numer telefonu. Pamiętaj o podaniu poprawnego numeru - na ten numer wyślemy kod SMS, który należy podać na stronie potwierdzając wizytę w warsztacie.

Teraz trzeba już tylko oczekiwać na telefon z warsztatu lub od nas - w rozmowie otrzymasz więcej szczegółów na temat ustalonej naprawy.

Gotowe!

ZAMKNIJ

  • Wyszukaj warsztat

  • Wybierz datę i przybliżoną godzinę rozpoczęcia naprawy

  • Wypełnij swoje dane w formularzu

  • Potwierdź swój numer kodem SMS

  • Oczekuj na telefon w celu potwierdzenia terminu.