Umawianie wizyty - Termin i auto
Gwarancja na wykonane usługi wynosi 6 miesięcy chyba że zostanie ustalone inaczej.

Warsztat udziela gwarancji tylko na wykonane usługi pod warunkiem przeprowadzenia naprawy w sposób zalecany przez warsztat oraz przy użyciu zalecanych części zamiennych.

Części regenerowane w zewnętrznych firmach objęte są osobną gwarancją.

Na naprawy wykonane przy użyciu części używanych lub najtańszych zamienników /na życzenie klienta/, warsztat nie udziela gwarancji !!!

Wszelkie reklamacje na wykonane usługi, rozpatrywane są natychmiast po dostarczeniu samochodu, po wcześniejszym umówieniu wizyty reklamacyjnej. Jeżeli reklamacja dotyczy usterki lub wady części nowej użytej do naprawy, część jest demontowana na koszt klienta i odsyłana do reklamacji. Czas ekspertyzy i rozpatrzenia reklamacji wadliwej części zależny jest od producenta na co warsztat nie ma wpływu.

 

WARSZTAT

M-Auto
opinie: 107 ******

Strzelców Bytomskich 36
41-902 Bytom

W tym warsztacie
umówiliśmy juź 185 wizyt.

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić nasz krótki formularz podając swoje dane i numer telefonu. Pamiętaj o podaniu poprawnego numeru - na ten numer wyślemy kod SMS, który należy podać na stronie potwierdzając wizytę w warsztacie.

Teraz trzeba już tylko oczekiwać na telefon z warsztatu lub od nas - w rozmowie otrzymasz więcej szczegółów na temat ustalonej naprawy.

Gotowe!

ZAMKNIJ

  • Wyszukaj warsztat

  • Wybierz datę i przybliżoną godzinę rozpoczęcia naprawy

  • Wypełnij swoje dane w formularzu

  • Potwierdź swój numer kodem SMS

  • Oczekuj na telefon w celu potwierdzenia terminu.