Ruszył konkurs TOTAL „Silniki mają duszę”

 Jesteś fanem motoryzacji i kochasz zabytkowe auta? W takim razie weź udział w konkursie „Silniki maja duszę”, który wystartował 12 maja na stronie teamtotalpro.pl. Nagrodą główną jest voucher na przejażdżkę jednym z samochodów Muzeum Motoryzacji i Techniki Patryka Mikiciuka.

 

Konkurs to prawdziwa gratka dla pasjonatów old-schoolowych samochodów, którzy do 9 czerwca mają okazję zdobycia motoryzacyjnych nagród. Zasady są bardzo proste. Zadaniem uczestników konkursu „Silniki mają duszę” jest obejrzenie filmu udostępnionego na konkursowym landing page’u - teamtotalpro.pl, wybór jednego z silników przedstawionych w filmie, a następnie udzieli odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego ten silnik idealnie do Ciebie pasuje?”.

Dziesięć osób, których komentarze komisja uzna za najbardziej pomysłowe i oryginalne, otrzyma nagrody. Pierwsza ze zwycięskich prac wygra nagrodę główną, pozostałym laureatom zostaną przekazane nagrody pocieszenia.

Co można wygrać? Nagrodą pierwszego stopnia jest voucher na przejażdżkę old timerem, czyli przejażdżka wybranym w konkursie samochodem (do wyboru z oferty Muzeum Motoryzacji i Techniki Patryka Mikiciuka). Nagrodami pocieszenia są 4 urządzenia wielofunkcyjne GoClever o wartości 369 zł oraz 5 specjalnie dobranych produktów z gamy TOTAL Quartz.

GoClever to rozwiązanie dla kierowców, które łączy w sobie 4 funkcje: nawigacji GPS, wideorejestratora samochodowego, antyradaru i urządzenia mobilnego z Androidem. Umożliwia kierowcom rejestrowanie zdarzeń drogowych, pomaga wybrać najlepszą trasę, przypomina o ograniczeniach i radarach na drodze, a także działa jako smartfon.

Oleje z gamy TOTAL Quartz są jednymi z najnowocześniejszych środków smarnych. Ich skład zoptymalizowany jest pod kątem najnowocześniejszych silników, według specyfikacji producentów samochodowych – wśród produktów linii Quartz znajdują się oleje spełniające normy między innymi Mercedes-Benz, BMW i Volkswagen.

Konkurs rozpoczął się 12 maja i potrwa do 9 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone 27 czerwca. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie teamtotalpro.pl.

 


Kontakt dla mediów:
Ewa Kalinowska
Dyrektor Marketingu i Badań Rynkowych
e-mail: ewa.kalinowska@total.com
tel: + (48) 22 481 93 62

Kamila Tyniec
Account Executive
e-mail: kamila_tyniec@itbc.pl
tel: + (48) 512 869 018


O Total Polska :
Total Polska działa w Polsce od 1992 roku i ma ugruntowaną pozycję na rynku olejów silnikowych. Oferuje produkty dwóch znanych marek Total i Elf. Od 2008 roku szybko rozwija również sprzedaż asfaltów i aktualnie zajmuje 3 pozycję. Total Polska jest również obecna na rynku przemysłowych płynów specjalnych. Od 2010 roku Total prowadzi import oraz hurtową sprzedaż paliw. W grudniu 2014 roku uruchomiła pierwsze stacje paliw w Polsce, wchodząc tym samym na rynek detaliczny. www.total.com.pl
O Grupie Total:
Total jest jednym z liderów rynku naftowo-gazowego na świecie. Prowadzi działalność w 130 krajach świata i jest głównym podmiotem w sektorze chemicznym. W Polsce Grupa Total jest obecna za pośrednictwem Total Polska, AS24 z 23 automatycznymi stacjami paliw dostosowanych do potrzeb samochodów ciężarowych oraz Hutchinson http://www.total.com

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?

ZAPYTAJ MECHANIKA


Przeczytaj także

Regeneracja czy wymiana części?

Regeneracja czy wymiana części?

Jeśli posiadasz używane auto, prędzej, czy później czekają cię koszty związane z wymianą niektórych części. Wiele serwisów samochodowych oferuje jednak usługę regeneracji podzespołów, co opłaca się o wiele bardziej, niż kupno nowych elementów. Czy jest to dobre rozwiązanie? I czy rzeczywiście...

więcej

Paliwo tanie jak woda! (Serwis WPX)

Paliwo tanie jak woda! (Serwis WPX)

Wszyscy lubimy płacić za paliwo. Uwielbiamy niemal zahipnotyzowani patrzeć na licznik dystrybutora. Pyk, pyk, pyk, złotóweczka. Niektórzy w tym momencie widzą „słupki” – ile w cenie paliwa płacimy za paliwo. Rząd nas nie rozpieszcza, potrzebuje coraz więcej pieniędzy na utrzymanie kumpli,...

więcej

Jak ocenić stan klocków i tarcz hamulcowych ?

Jak ocenić stan klocków i tarcz hamulcowych ?

Hamulce są w każdym aucie jeśli nie najważniejszym to jednym z najważniejszych układów odpowiadających za bezpieczeństwo pasażerów. Nasze bezpieczeństwo zależy w głównej mierze od jego stanu. Regularne sprawdzanie należy do podstawowych elementów obsługi technicznej pojazdu.  

więcej

Co zrobić, gdy świeci się kontrolka SERVICE?

Co zrobić, gdy świeci się kontrolka SERVICE?

Świecąca kontrolka Service może oznaczać drobny problem, jak również poważną usterkę silnika. Aby uniknąć kosztownej napraw należy jak najszybciej umówić się do warsztatu na diagnostykę. Mechanik poprzez podłączenie komputera odczytuje błędy i określa wagę usterki. Mogą one dotyczyć emisji,...

więcej

CZYTAJ WIĘCEJ