Pobierz darmową aplikację mobilną

POWRÓT

BEZPŁATNIE UMÓW WIZYTĘ PRZEZ INTERNET

Wizytę zgłosisz w 2 minuty, otrzymasz potwierdzenie telefoniczne i SMS.

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

Inne polecane warsztaty

Speed Car Stacja Kontroli Pojazdów...
******
opinie: 1

Kolejowa 2 (przy Shell)
Wałbrzych

DĄBROWSKI AUTO SERWIS Roman Dąbrowski
******
opinie: 52

ul. Poniatowskiego 14/1
Podgórze, Wałbrzych

AUTO-GABI Grażyna Szustak
******
opinie: 24

Bolesława Chrobrego 57
Wałbrzych


Wszystkie Pozytywne (0) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2011-08-25 00:15
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Zostawiłem auto do usunięcia ognisk korozji i zabezpieczenia przed powstawaniem nowych.Przez tydzień nie usunęli najważniejszego miejsca gdzie powstawała rdza (na ich prośbę opisałem te miejsca na kartce papieru). Usuwanie w mojej obecności wyglądała tak, że Pan lakiernik wziął papier ścierny, przejechał dwa razy po "parchlu", po czym na pozostałą rdzę zaczął kłaść pędzelkiem lakier. Żenada. Zaprawki, które porobił na odpryskach na całej karoserii, to poprostu tragedia. Wszystko poprawiałem sam. No a co najlepsze - po paru dniach okazało się, że do farby nie dodał utwardzacza. Zaś plastiki w nadkolach przykręcił na blachowkręty, zamiast oryginalnych elementów montażowych.


  Wady:
  Zostawiłem auto do usunięcia ognisk korozji i zabezpieczenia przed powstawaniem nowych.Przez tydzień nie usunęli najważniejszego miejsca gdzie powstawała rdza (na ich prośbę opisałem te miejsca na kartce papieru). Usuwanie w mojej obecności wyglądała tak, że Pan lakiernik wziął papier ścierny, przejechał dwa razy po "parchlu", po czym na pozostałą rdzę zaczął kłaść pędzelkiem lakier. Żenada. Zaprawki, które porobił na odpryskach na całej karoserii, to poprostu tragedia. Wszystko poprawiałem sam. No a co najlepsze - po paru dniach okazało się, że do farby nie dodał utwardzacza. Zaś plastiki w nadkolach przykręcił na blachowkręty, zamiast oryginalnych elementów montażowych. Poza tym po tygodniu okazało się, że przestał mi kręcić jeden z cylindrów. I zgadnijcie co... "Lakiernik" umył mi silnik przy okazji zalewając gniazda świec. Ta niedziałająca była już całkiem skorodowana, także nie obyło się bez fachowej pomocy przy wykręcaniu. Oczywiście nie darmowej. Koszmar...


 • AUTOR: DATA: 2011-05-12 16:40
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jestem mocno rozczarowany. Jesienią robiłem konserwację podwozia i profili zamkniętych. Po zimie na podwoziu ze środka konserwuącego niewiele zostało....a przedewszystim ilość rdzy jest znacznie większa niż była. Prawdopodobnie ochlapali podwozie środkiem, nic nie czyścili. Patałachy. Drogo i nieuprzejmie. Odradzam.


DODAJ OPINIĘ


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY

Podobne warsztaty


INFO

Zapytaj znajomych
o opinię na temat warsztatu na:

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2008

WYKONYWANE USŁUGI
ZNASZ JUŻ OPINIĘ O WARSZTACIE?