Mechanika Pojazdowa Stanisław Cempiel 'OLEJARZ'

ul. Krakowska 125, Lipnik, 43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl
lub umów wizytę online

Wszystkie Pozytywne (20) Neutralne (1) Negatywne (28)

 • AUTOR: DATA: 2015-02-12 15:03
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Trafiłem do tego warsztatu już jakiś czas temu. Warunkiem zostawienia tam samochodu miała być szybka obsługa. Objawy usterki to tyrkotanie w kole i trzesąca się kierownica przy większych prędkościach. Sugerowałem mechanikowi żeby sprawdził łożysko, jednak ocenił swoim "fachowym okiem" że przegub jest do wymiany. Wróciłem po samochód dwa dni później bo nie zdążyli tego zrobić wcześniej. Mechanik twierdził że usterka jest usunięta. Po wyjeździe z warsztatu okazało się żę usterka ciągle jest nie usunięta (już wtedy kosztowało mnie to jakieś 200-300zł) Następnie mechanik uznał że pół ośka jest skrzywiona, więc szukałem chyba z dwa dni pół ośki po wszystkich możliwych szrotach - wszyscy się dziwili jak im opowiadałem o usterce jaka mnie spotkała, ale mechanik zapewniał, że to napewno to więc nie dyskutowałem. Po wymianianie półośki (koszt półośki - 200zł, + wymiana jakieś 100-200zł) przyjeżdzam po samochód a właściel znów zapewnia że wszystko jest zrobione. Wyjeżdzam z warsztatu i okazuje się że tyrkocze w kole tak samo jak na początku jeśli nie bardziej!!! Wkurzony, wróciłem, mechanik rozłążył ręce i mówi dobrze w takim razie wymienimy to łożysko. Na części czekałem kolejny dzień. Po wymianie okazało się że usterka została usunięta. Podsumowując ten cały "warsztat" to godni pożałowania NACIĄGACZE! - właściciel, jego żona i reszta tych domorosłych mechaników. Usterka która miała być wymieniona w ekspresowym tempie była usuwania prawie przez tydzień a koszty wymiany poszczególnych elementów przekroczyły wymiane właściwej części o jakieś 600-700zł!! Przestrzegam każdego przed tym warsztatem, ktos taki nie powinien mieć prawa wykonywania zawodu!


  Marka/model samochodu:
  NISSAN/ALMERA

 • AUTOR: DATA: 2014-12-18 19:42
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawa wydawała się banalna. Miało być tylko uszczelnienie jednego miejsca, by nie wyciekał płyn chłodniczy. Płyn oczywiście wycieka kawałeczek dalej, ale najlepsze i zastanawiam się...czy sam nie jestem sobie winien, bo jak to na złego klienta przystało, zjawiłem się w warsztacie nie w porę. Pan mechanik po wykonaniu naprawy postanowił sprawdzić samochód, ale jego czas jest cenny, więc mój samochód samochód sprawdzała jego żona. 50 MINUT czekałem w warsztacie aż żona wróci moim samochodem. 50 MINUT!!! Podobno musiał się dobrze rozgrzać! Gorąco nie polecam!!!


  Marka/model samochodu:
  Skoda Octavia

 • AUTOR: DATA: 2014-12-16 12:38
  100.00% (2/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Omijać z daleka! Naprawa układu wydechowego. Umawiałem się z mechanikiem na zupełnie inną naprawę, niż została wykonana. Zapłaciłem jak za zboże przed samymi Świętami (jestem emerytem, więc nad każdą wydaną złotówką muszę się długo zastanawiać). Nigdy więcej moja noga (i samochód) tam nie postanie! Obyście mieli tak "bogate" Święta jak ja...


  Marka/model samochodu:
  daewoo/nubira

 • AUTOR: DATA: 2014-11-04 22:41
  0.00% (0/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Jeżdżę do pana Cempiela swoim Oplem od 6 lat. Auto przekroczyło już 200 tys. i pod jego nadzorem zawsze wszystko jest w porządku, żadnych niespodzianek, jeździ bezawaryjnie. Mechanik zna się na rzeczy, ceny w miarę przyzwoite, zawsze daje szczegółowy wydruk co było robione, pokazuje zużyte części, które zostały wymienione. Często samochód jest wcześniej do odbioru z naprawy niż to ustalono. Bywałem u innych mechaników jednak najbardziej zadowolony jestem z usług pana Cempiela.


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra II

 • AUTOR: DATA: 2014-08-07 22:58
  100.00% (4/4) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Do samej naprawy nie doszło i całe szczęście. Znalazłem ten warsztat w internecie zadzwoniłem i... Gościu który odebrał potraktował mnie jak psa! Chciałem tylko wymienić filtr paliwa i powietrza i zaproponowałem termin. Niestety odbierający wyjechał na mnie mówiąc że nie ma czasu na głupoty i woli poważniejsze naprawy! Totalna porażka! Jak można tak potraktować klienta! Odradzam ten warsztat! Dobrze że zadzwoniłem a nie oddałem samochodu tym ludziom! Skoro nie dbają o klienta to jak zadbają i mój samochód?


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 307 sw

 • AUTOR: DATA: 2013-05-27 17:54
  86.67% (13/15) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Ku przestrodze, omijajcie ten warsztat z daleka a unikniecie kosztów i problemów z waszym samochodem, które mogą się ciągnąć przez kilka miesięcy od naprawy w tym warsztacie, przypomnę co się dzieje, 5 miesięcy temu wymieniano w moim passacie uszczelkę pod głowicą, pokrywy zaworów , wydechu i kolektora ssącego, podobno planowano głowicę, tak wynika z faktury , auto stało u nich 5 dni roboczych, mimo , że nalegałem aby się pospieszono bo jestem z Inowrocławia, niestety odwalono wielką fuszerkę po 5 miesiącach oddałem auto do innego mechanika tu na miejscu w Inowrocławiu, bo w układzie chłodzenia wodnego pojawiło się bardzo duże ciśnienie i rozwalało węże wodne od chłodnicy, wcześniej węże były twarde. Okazało się że uszczelka i głowica była bardzo luźno poskręcane, lipa jeszcze raz lipa panie Cempiel, przez pana straciłem dodatkowo 900 zł plus te 1500 które pan skasował , teraz rozważam oddanie całej sprawy do Sądu panie Cempiel. Najlepiej panu wychodzi opowiadanie bajek, trzeba było zostać pisarzem książek a nie naprawiać samochody .


  Zalety:
  kawa i krzesło.


  Wady:
  mechanicy z łapanki, długi czas naprawy, kiedy ktoś przyjedzie wymienić olej w silniku , to twoje auto naprawiane jest na raty. zero organizacji, byłem , czekałem widziałem.


  Marka/model samochodu:
  Volkswagen passat b3

 • AUTOR: DATA: 2013-05-10 08:47
  20.00% (2/10) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Już od roku regularnie odwiedzam ten warsztat. Mam stary samochód wymagający czegoś więcej niż młotek i spawarka i mechanicy p. Cempiela sprawdzają się znakomicie.

  Odnaleźli i naprawili usterki, których inni nie zauważyli, poradzili sobie z trudnymi tematami.
  Posiadają dobry sprzęt diagnostyczny, schematy i katalogi i od tego zaczynają.
  Remontuję stare, rzadkie auto już od roku, byłem tam z dziesięć razy i za każdym razem wyjeżdżałem zadowolony.

  Jeśli ktoś liczy na naprawę ekspresową to nie tutaj. Warsztat jest oblegany i niestety powoduje to, że czasem prosta naprawa zajmuje kilka dni. Ale ja akurat mogę i wolę zaczekać.

  Ceny usług są moim zdaniem umiarkowane - wiem, za co płacę, nie ma problemu jeśli chcę przywieźć swoje graty (czasem nawet sami to sugerują, akurat w moim przypadku części bywają niedostępne w lokalnych hurtowniach, trzeba kupować w sklepach specjalizujących się w danej marce).
  Za robociznę kasują uczciwie, płacę tylko za to co zrobione. Nigdy mi niczego nie odmówiono (a robili nawet takie pierdoły jak montaż chlapaczy czy regulacja wycieraczek).

  Czasem brakuje mi możliwości porozmawiania z mechanikiem o wykonanej naprawie, ale to wynika z tego jak długa jest zawsze kolejka.

  Polecam serwis klimatyzacji. Kosztuje tyle samo co w całym mieście, ale serwis jest rzetelny - diagnostyka, czyszczenie, napełnianie jeśli trzeba.

  Polecam diagnostykę komputerową.  Zalety:
  Odpowiedzialność i wiedza.
  Wyposażenie.


 • AUTOR: DATA: 2013-02-28 18:10
  13.64% (3/22) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Bardzo dziękuję za pomoc. Wymiana turbo jak należy. Jestem zadowolony. Samochód chodzi jak marzenie.


  Zalety:
  Zrozumienie dla trudnej sytuacji klienta,
  Trafna diagnostyka,
  Odbiór samochody po 20 - wielka zaleta!


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 607 2.2HDI

 • AUTOR: DATA: 2013-02-06 14:02
  15.38% (6/39) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Jeżdżę samochodem Mercedes Sprinter 2.2 CDI. Nie wiedziałem, że z 2 letnim samochodem będzie kłopot z odczytaniem błędów! Samochód był w trybie awaryjnym, więc musiał być błąd. Trzech wcześniejszych mechaników stwierdziło, że się nie połączą, bo coś jest nie tak. U dwóch z nich zapłaciłem za nic.
  Dopiero tutaj mili dobry sprzęt. Okazało się że mam sterownik DELPHI i tylko renomowany sprzęt będzie w stanie się skomunikować.
  W każdym razie polecam!


  Zalety:
  - sprzęt na poziomie współczesnych samochodów,
  - wysoki poziom wiedzy na temat elektroniki samochodowej


  Wady:
  - musiałem poczekać, ale ludzie do nich z Austrii przyjeżdżają...


  Marka/model samochodu:
  Mercedes Sprinter 2.2CDI

 • AUTOR: DATA: 2012-12-20 11:19
  91.07% (51/56) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Będąc w podróży padła mi uszczelka pod głowicą, auto wstawiłem w poniedziałek do tego warsztatu, wymiana uszczelki i planowanie głowicy w tymże warsztacie trwała aż 5 dni roboczych , w piątek pojechałem MPK po odbiór auta, auto niedokończona naprawa brak jakiś simeringów , czekałem do 14:30 , w tym czasie kurier dowiózł część, po przejechaniu autem ok 200 km, wyciekł płyn z układu chłodzenia na instalację elektryczną silnika robiąc zwarcie , przyczyną było niedokręcenie opasek, wsuwek na króćcu kolektora głowicy, a co najważniejsze skasowali mnie za całą usługę 1500 zł, to jest nie do pomyślenia , zdzierstwo , w Inowrocławiu zapłaciłbym najwyżej 800 zł a auto stało by góra 2 dni robocze. Nie polecam tego warsztatu nikomu kto podróżuje do Bielska Białej , na przyszłość nie dam tam naprawiać nawet taczki do obornika. U mnie mają MEGA MINUS NEGATYW.


  Marka/model samochodu:
  volkswagen passat B3

 • AUTOR: DATA: 2012-11-06 10:58
  94.12% (64/68) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Będąc w delegacji auto padło na Krakowskiej dlatego podjechałem do tego warsztatu po usunięciu usterki i SKASOWANIU MNIE udałem się dalej w trase około 50 km od Bielska zaczęła mi się blokować kierownica,migać wszystkie kontrolki oraz wyłączać zegary. Po następnych 2 dniach auto znowu odmówiło posłuszeństwa i objawy były takie same. Elektromechanicy musieli do mnie przyjechać i jak się okazało MIAŁEM WYRWANY JEDEN Z KABLI ŁĄCZĄCY ALTERNATOR Z AKUMULATOREM ORAZ NIEDOKRĘCONE,ZWISAJĄCE RESZTĘ KABLI.Przez tych Panów jestem stratny ponad 500 ZŁOTYCH.Szczerze nie polecam bo zamiast naprawić auto,przeprowadzić wymiany tak jak należy to je psują.Niech pójdą do szkoły dla mechaników i zdobędą wiedzę a dopiero potem niech biorą się za naprawę aut.


 • AUTOR: DATA: 2012-10-27 14:59
  96.34% (79/82) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  W zeszłym roku przed zimą byłem zrobic pare drobiazgów i wymienic płyn w chłodnicy , teraz będąc na innym warsztacie przy okazji mechanik powiedział ze sprawdzi płyn (za darmo) robił to przy mnie i wyszło ze jest do -20 zaznaczam ze nawet kropli nie dolewałem. Wiec panie Cempiel daleko z takim oszukiwaniem to pan nie zajedzie każdy płyn praktycznie jest do -37 wiec wszystko mówi samo za siebie.Stracił pan następnego klienta już pewnie i tak nie wielu ich zostało.
  Popieram reszte negatywów taka jest rzeczywistość , dokładnie tak tam wygląda.


  Zalety:
  ???/?/??????


  Marka/model samochodu:
  renalt

 • AUTOR: DATA: 2012-10-24 11:15
  96.94% (95/98) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  WIELKI NEGATYW NIE TYLKO ZA OBSLUGE ! !!! ALE ROWNIEZ WARSZTAT GDZIE MOGE STWIERDZIC NA 100% ZE WYKONYWALBYM ROBOTE LEPIEJ OD TYCH PSEUDO MECHANIKOW Z PIEWRSZEJ LAPANKI.
  BO POSTANOWIONO ZABAWIC SIE W KLOCKI LEGO CHOC NAWET TO IM NIE WYSZLO BO SAMOCHOD NIE ZOSTAL ZLOZONY DO KONCA MUSIALEM POPRAWIAC NA WLASNY KOSZT... POPROSTU BECZKA SMIECHU, NIGDY NIE POLECALEM I POLECIC NIE MOGE, A WRECZ PRZESTRZEGAM STRZEZCIE SIE **treść usunięta przez moderatora**


  Zalety:
  NIE MA TU ZALET I NIGDY ICH SIE NIE DOSZUKACIE CENY KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!


  Wady:
  SAME!!!!!!!!!!!!!


 • AUTOR: DATA: 2012-10-19 16:11
  3.67% (4/109) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  **treść usunięta przez moderatora** jeżdżę tam parę lat z drugim już autem i zawsze jest dobrze zrobione (a robią praktycznie wszystko poza niektórymi elektrycznymi jak wymiana mostków w alternatorach od czego mają znajomego elektryka, owszem młody Cempiel mógł się przy jakiejś okazji pomylić w wykryciu usterki bo brak mu doświadczenia w elektryce). ceny normalne zarówno jak za części oraz obsługę (mozna się dogadać), owszem Cempiel plecie pierdoły ale to głównie ze względu na spieszących się klientów (ktoś ich musi zabawiać), a ma ich nie mało warsztat jest regularnie obłożony stąd ta czasem nerwowa atmosfera, też musiałem się umawiać na wizyty z wyprzedzeniem - najlepszy system podjechać jak już naprawdę nie wiesz co autku dolega po analizie (darmo dla stałych klientów podnośnik też) umówić się dzień i godzinę i będzie zrobione o czasie, obsuwy czasowe chyba tylko z przyczyn losowych (raz tak miałem bo elektrykowi prąd odcięli więc musiałem czekać na auto do następnego dnia); aha robią kompleksowo z klimą (pierdoły poboczne jak czyszczenie parownika również), parametry komp, uzupełnianie gazu, szczelność itd. za cenę dla któej chętnie tam jeżdżę wiosną.... zawsze było dobrze zrobione praktycznie całą zawieszka, hamulce, wymiany filtrów i oleju (tyle ile jest dla silnika a nie jak w serwisach 1,5 litra za dużo ;-), świec, chłodzenia... nigdy nie miałem usterek .. groupon to **treść usunięta przez moderatora** po co z tego korzystać... suma nie narzekają na brak klientów ale **treść usunięta przez moderatora** ich tacy co im sie ze wszsytkim spieszy, coz nie sa piewszej młodosci za to nadrabiają doswiadczeniem a obydwoje Cempielowie lubia uporzadkowane spokojne prowadzenie interesu ze sie tak wyraze ogolnie polecam


  Zalety:
  fachowosc
  wykrywaja czesto rzeczy o ktorych inni nie beda miec pojecia
  rzetelnosc
  uczciwosc
  ceny umiarkowane / jakosc wysoka


  Wady:
  czasem nerwowo
  Cempiel stary chyba ostatnio pracuje nad soba zeby sie mniej nerwowac ;-)
  moze powinni se zamontowac jakies odpromienniki ;-)


  Marka/model samochodu:
  astra almera

 • AUTOR: DATA: 2012-10-15 10:47
  96.20% (76/79) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie polecam !!!
  Przed naprawą zostałem poinformowany o koszcie, natomiast jak już dokonano naprawy okazało się, że cena jest wyższa o jakieś 60% niż to co było ustalone.


 • AUTOR: DATA: 2012-10-03 10:06
  95.00% (76/80) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Też korzystałem kiedys z groupon i tak jak poprzednicy zostałem skasowany dodatkowo i to dosc sporo , także oferta sobie a cena sobie. Ludzie tam pracujący to jakaś zaraza, przeklinając, zorganizowani tak że czasem miałem wrażenie jakbym oglądał bajkę "Sąsiedzi". Byłem bardzo blisko nagrania filmiku komórką.
  A i byłem świadkiem jak bardzo brzydko potraktowali innego klienta, dla mnie to wystarczy aby omijać ich szerokim łukiem.


  Wady:
  brak wiedzy i umiejętności w mechanice;
  lenistwo;
  ignorancja wobec klienta;
  kompletna nieznajomość elektroniki samochodowej


 • AUTOR: DATA: 2012-10-01 18:11
  95.06% (77/81) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  olaboga! młody Cempiel myśli, że pozjadał wszystkie rozumy a mechanika pojazdowa to filozofia bytu! Wszystko to okraszone kwiecistym językiem ma na celu ukazanie pseudo bogatego doświadczenia i dogłębnej znajomości fachu. Niestety tak nie jest. Gdzie kończy się teoria tam powinna zaczynać się praktyka.. a tej niestety brak. Słaba diagnostyka, a wszystko to gdybanie i dumanie. Na koniec te koszmarne ceny.. oczywiście podawane netto.
  Szprytnie.
  Toż to kpina z klienta i US.
  Stanowczo nie polecam.


  Zalety:
  brak zalet.


  Marka/model samochodu:

 • AUTOR: DATA: 2012-09-24 20:36
  97.14% (68/70) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Przyłączam się do negatywnych opinii o tym miejscu. Wprawdzie kilka napraw zrobili nie najgorzej, ale były to w miarę proste rzeczy, natomiast ostatni numer jakis czas temu całkiem mnie do nich zniechęcił. Usterka dotyczyła układu elektrycznego w którym było jakieś zwarcie . Naprawili, skasowali pieniądze i niby wszystko w porządku ale nie minęło pół godziny kiedy pojawiła się ponownie awaria elektryki. Wróciłem do zakładu, panowie grzebali i nic nie znaleźli. Rozłożyli ręce i cześć.
  Dodatkowo, jeśli do nich pojedziecie to najlepiej kupić swoje części. Tylko wówczas możemy mieć pewność, ze chociaż za części zapłacimy tyle ile chcemy zapłacić.
  Kolejna sprawa to poziom obsługi i tu sugestia do szefostwa zakładu ?
  Ostatnia rzecz to cena. Jest drogo. Można się nabrać na schludnie i "profesjonalnie" wyglądający zakład ale nie zawsze idzie to w parze z jakością świadczonych usług.


 • AUTOR: DATA: 2012-09-22 18:55
  98.15% (53/54) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Ceny jak najdroższe serwisy usługa wykonana jak za komuny a obsługa koszmarna.


  Zalety:
  ?


 • AUTOR: DATA: 2012-09-20 19:30
  100.00% (42/42) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Trafiłem tam przez przypadek i była to moja pierwsza i ostatnia wizyta , gdybym tu wczesniej poczytał komentarze na pewno bym nie pojechał.


  Zalety:
  ?


  Wady:
  drogo
  nierzetelnie
  nieterminowo
  nieprzyjemna atmosfera


<123

DODAJ OPINIĘ

Warsztat zajmuje się diagnostyką i naprawą samochodów głównie marek europejskich i japońskich. Zakres prac obejmuje diagnostykę komputerową silnika oraz podzespołów, naprawę odnalezionych usterek. W ofercie znajduje się pełna obsługa i serwis klimatyzacji oraz ogumienia. Ciekawostką jest pakiet usług wykonywanych od ręki. Po naprawach zawieszenia możliwe jest wyknanie geometrii. Dojazd jest bardzo prosty. Zakład znajduje się przy głównej ulicy prowadzącej z Bielska w kierunku Kęt.

Polecane warsztaty: Bielsko-Biała


INFO

Zapytaj innych
co myślą o tym warsztatcie na:

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń:
4927 (od 25-11-2011)

ZNASZ JUŻ OPINIĘ O WARSZTACIE?